لایسنس سولارویندز DPA

ماژول( Database Performance Analyzer (DPA

لایسنس سولارویندز DPA
لایسنس سولارویندز DPA

 

بررسی و تنظیم سطوح در SQL از جمله وظایف این ماژول می باشد که جهت استفاده کارشناسان و افراد تازه وارد انجام میشود و امکان مانیتورینگ دیتابیس های فعال به صورت کامل همراه با ارائه گراف و گزارشات در لحظه به صورت زنده و بدون بارگذاری انجام میگیرد.

با استفاده از این امکان می توان به مدت زمان انتظار، مدت زمان اجرای Querie، ارتباط User ها، فایل های مرتبط، Object ها، فضای ذخیره سازی شده و مدت زمان درخواست برای هر عمل را مانیتور کرده و در دست داشت و از تمامی فرایندهای ذکر شده آگاه بود.

این ماژول با انعطاف پذیری ای که دارد، میتواند از دیتابیس های Oracle، SQL Server، MYSQL، DB2 و ASE بر روی Premises و حتی دیتابیس هایی که به صورت مجازی و یا بر روی فضای ابری می باشند را پشتیبانی، شناسایی و مانیتور کند.

با نظر به پویایی، سبک و بهینه بودن هسته این ماژول، استفاده از این قابلیت ها بار اضافی بسیار کمی بر روی سرورهای مربوط به دیتابیس ها و حتی خود سرور مانیتورینگ دارد.

 

Database Performance Analyzer
لایسنس سولارویندز DPA

 

با همگام سازی و ارتباط این ماژول با ماژول Server & Application Monitor می توانید نرم افزارها و نقاطی که از دیتابیس های شناسایی شده استفاده می کنند را نیز آنالیز و میزان استفاده و کارایی دیتابیس منظور را با توجه به گراف های پویا و زنده بررسی کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه