لایسنس سولارویندز DPA

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 09 مارس 2020

لایسنس سولار ویندز DPA

ماژول (DataBase Performance Analyzer (DPA

بررسی و تنظیم سطوح در SQL از جمله وظایف این ماژول می باشد که جهت استفاده کارشناسان و افراد تازه وارد انجام می شود و امکان مانیتورینگ Data Base های فعال به صورت کامل همراه با ارائه گراف و گزارشات در لحظه به صورت زنده و بدون بارگذاری انجام می گیرد.

با استفاده از این امکان می توان به مدت زمان انتظار، مدت زمان اجرای Querie، ارتباط User ها، فایل های مرتبط، Object ها، فضای ذخیره سازی شده و مدت زمان درخواست برای هر عمل را مانیتور کرده و در دست داشت و از تمامی فرایندهای ذکر شده آگاه بود.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

این ماژول با انعطاف پذیری بالا ، می تواند از دیتابیس های Oracle، SQL Server، MYSQL، DB2 و ASE بر روی Premises و حتی دیتابیس هایی که به صورت مجازی و یا بر روی فضای Cloud می باشند را پشتیبانی، شناسایی و Monitor کند.

با نظر به پویایی، سبک و بهینه بودن هسته این ماژول، استفاده از این قابلیت ها بار اضافی بسیار کمی بر روی سرورهای مربوط به دیتابیس ها و حتی خود سرور مانیتورینگ دارد.

لایسنس سولار ویندز DPA

با همگام سازی و ارتباط این ماژول با ماژول Server & Application Monitor می توانید نرم افزارها و نقاطی که از دیتابیس های شناسایی شده استفاده می کنند را نیز آنالیز و میزان استفاده و کارایی دیتابیس منظور را با توجه به گراف های پویا و زنده بررسی کرد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.