لایسنس سولارویندز NAM

لایسنس سولارویندز NAM

لایسنس سولارویندز NAM

 

شرکت سولارویندز (SolarWinds) یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده راهکارهای مانیتورینگ در سطح شبکه است. این شرکت با ارائه محصولی بنام Orion این امکان را به مدیران شبکه می دهد تا بتوانند تمامی Device های خود در شبکه اعم از سرورها، Switch ها، فایروال ها و هر device ای که به شبکه متصل است را مانیتور کنند. در کنار Orion ماژول های دیگری نیز نصب می شود تا قدرت مدیران شبکه در گزارش گیری و مانیتورینگ در سطح شبکه و روی Device ها بیشتر شود. در ادامه به معرفی NAM از محصولات solarwinds میپردازیم.

یکپارچه سازی نرم افزار  network automation و  operations management برای محیط های IT ، cloud و Hybrid IT با استفاده از NAM صورت می گیرد. هرچه شبکه بزرگتر و پیچیده تر باشد، نیاز شما به network automation  و  operations management  و همچنین مانیتورینگ بیشتر می شود.

SolarWinds Network Automation Manager جهت پوشش دادن محیط های بزرگ و پیچیده با عملکرد جامع، WAN، و مانیتورینگ Switch port تغییر و پیکره بندی اتوماتیک و مدیریت آدرس IP در یک نرم افزار واحد و یکپارچه توسط سولارویندز طراحی شده است.

 

ویژگی های NAM

  • عیب یابی یا Troubleshooting شبکه پیشرفته

 

در صورت قطع شبکه یا ایجاد هر گونه مشکل در عملکرد شبکه به کمک این محصول پرکاربرد شما می توانید به سرعت آن را تشخیص داده و مشکل را مرتفع کنید. همچنین می توانید عملکرد شبکه و جزئیات ترافیک را بدون در نظر گرفتن موقعیت دستگاه مشاهده کنید.

  • ترافیک شبکه و تحلیل پهنای باند

 

با بهره مندی از NAM شما می توانید هشدار در مورد پهنای باند شبکه و الگوهای ترافیک تا حداکثر یک دقیقه را دریافت نمایید. داده هایNetFlow ، sFlow ، J-Flow ، IPFIX و NetStream را جمع آوری ، نظارت و تجزیه و تحلیل کنید تا میزان ترافیک در شبکه شما و همچنین برنامه های مورد استفاده مشخص شود.

  • پیکره بندی اتوماتیک و مدیریت تغییرات

 

شما می توانید تنظیمات و پیکره بندی تجهیزات شبکه را به راحتی مانیتور کرده و back up گیری کنید و بتوانید به سرعت از خطاهای سخت افزاری و خطاهای پیکربندی مطلع شده و بازیابی کنید. دریافت اعلان های تغییر در زمان واقعی و کمک به پیکربندی دستگاه ها و مطابق با استانداردهای نظارتی نیز توسط این محصول انجام می پذیرد.

  • نظارت و مانیتورینگ و ردیابی کاربر و Switch port

 

با بهره گیری از این ماژول مطلع شوید که سوئیچ ها و پورت ها چگونه استفاده می شوند، و کدام سوئیچ ها به ظرفیت خود نزدیک می شوند و نیز چه کسی و چه چیزی به شبکه شما متصل شده است، و چه زمانی و کجا وصل شده اند. دستگاه های endpoint را با آدرس MAC و IP در شبکه های سیمی و بی سیم خود می توانید ردیابی کنید.

  • مانیتورینگ عملکرد WAN

 

با استفاده از فناوریCisco IP SLA ، می توانید traffic data را جهت آزمایش شبکه بین روترهای سیسکو یا یک دستگاه IP از راه دور برای نظارت بر عملکرد برنامه ها و خدمات اصلی شبیه سازی کنید.

  • مدیریت آدرس IP

 

شما می توانید به کمک این ماژول بدانید چه موقع IP ها دچار اختلاف می شوند ، زیر شبکه ها / اسکوپ ها حذف می شوند یا ورودی های DNS مطابقت ندارند.

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

  • Home Page
  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *