لایسنس سولارویندز NOM

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 03 فوریه 2020

Solarwinds NOM License

ماژول NETWORK OPERATIONS MANAGER – NOM

نرم افزار مدیریت شبکه یکپارچه برای محیط های PREMISES ،CLOUD و HYBRID

با افزایش اندازه شبکه ها و پیچیدگی هر چه بیشتر، نیاز به یک راه حل نظارت و مدیریت کاملاً یکپارچه شبکه نیز وجود دارد که دید end-to-end را برای شبکه های premises، ابری و hybrid فراهم می کند. مدیر عملیات شبکه SolarWinds که با مقیاس محیط های مختلف طراحی شده است، نظارت جامع را در یک کنسول وب واحد و یکپارچه ارائه می دهد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

عیب یابی شبکه های Advanced

این محصول قطع شبکه را کاهش داده و مشکلات عملکرد شبکه را به سرعت تشخیص داده و مرتفع می کند. با تجزیه و تحلیل مسیر Critical و Visualization در تمام طول مسیر ارائه خدمات، می توانید عملکرد شبکه و جزئیات ترافیک را بدون در نظر گرفتن محل دستگاه مشاهده کنید.

ترافیک شبکه و تحلیل پهنای باند

پهنای باند شبکه در interface-level و الگوهای ترافیک را با تاخیر یک دقیقه ای می توانید کنترل کنید. جمع آوری، مانیتور و آنالیز داده های NetFlow ،sFlow ،J-Flow ،IPFIX و NetStream برای شناسایی کاربران و برنامه های کاربردی تولید و مصرف پهنای باند ارائه می دهد.

مانیتورینگ و Tracking جهت Switch Port و End-User

اگر می خواهید بدانید که سوئیچ ها و پورت ها چگونه استفاده می شوند، و کدام سوئیچ ها به ظرفیت نزدیک هستندو همچنین بدانید چه کسی و چه چیزی به شبکه شما متصل است، و چه زمانی و کجا به هم متصل شده اند می توانید از این محصول شرکت سولارویندز بهره بگیرید. end point devices ها را با آدرس MAC و IP در شبکه های سیمی و بی سیم(Wireless) خود ردیابی کنید.

مانیتورینگ عملکرد WAN

با استفاده از فناوری Cisco IP SLA، می توانید traffic dataها را برای آزمایش شبکه بین روترهای سیسکو یا یک دستگاه IP از راه دور شبیه سازی کنید تا عملکرد برنامه ها و service های اصلی را کنترل کنید.