لایسنس سولارویندز NTA

ماژول NTA در سولارویندز

 

لایسنس سولارویندز NTA
لایسنس سولارویندز NTA

 

یکی از رایج ترین کارهایی که با NTA (Network Traffic Analyzer ) می توان انجام داد کنترل پهنای باند کاربران می باشد. این ماژول در کنار Solarwinds Orion NPM نصب می گردد. این ماژول بر اساس Source port، Destination port، Source IP، Destination IP، نوع پروتکل، Logical port های ورودی و بیت TOS اقدام به آنالیز می کند.

 

Solarwinds NTA Licensing

 

با بهره گیری از NTA یا همان Solarwinds NetFlow Traffic Analyzer قادر خواهید بود پهنای باند کاربران پرمصرف را کنترل کنید. عملکرد شبکه شما تحت تاثیر فعالیت کاربران قرار دارد. ممکن است شما از کاربران خود بخواهید تا به منظور بهبود عملکرد شبکه میزان دانلود خود را کاهش دهند ولی معمولا پاسخ مناسبی نگرفته باشید، حتی ممکن است از این رو شما به دلیل کارایی پایین شبکه از سوی مدیران سازمان مورد بازخواست قرار گرفته باشید.

نگران نباشید سولارویندز راه حل مناسبی برای شما دارد. نرم افزار NetFlow Traffic Analyzer (NTA) Orion به شما این امکان را می دهد، تا اطلاعات و آنالیز مفیدی در خصوص محتوای ترافیک شبکه داشته و اعداد و ارقام حاصل را به نمودارهای قابل فهم و جداولی که نشان می دهد پهنای باند شبکه توسط چه کسی و به چه منظوری مورد استفاده واقع شده است تبدیل نمایید. همچنین با استفاده از ابزار CBQOS شما مطمئن خواهید بود که طبق سیاست های اعمال شده بالاترین اولویت در استفاده از پهنای باند یه ترافیک حیاتی سازمان اختصاص یافته است. این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا یک دید وسیع از ترافیک شبکه خود داشته باشید و با شناسایی گلوگاه ها، میزان استفاده کاربران پر مصرف را کنترل نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس سولارویندز اینجا کلیک کنید
SolarWinds NTA License
لایسنس سولارویندز NTA

ویژگیهای  Solarwinds NTA

  • مانیتور کردن الگوهای ترافیک و پهنای باند شبکه
  • مشخص کردن اینکه چه کاربری با کدام برنامه کاربردی و با چه پروتکلی، بیشترین پهنای باند را مصرف می‌کند.
  • مشخص کردن IP Address وسایل ترافیک‌زا
  • مشخص کردن تاریخچه تمامی IP Addressها
  • امکان تحلیل اطلاعات گرفته شده از Cisco NetFlow ، Juniper J-Flow ، IPFIX و…
  • فعال سازی در عرض کمتر از یک ساعت

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه