لایسنس سولارویندز SAM

Server & Application Performance Monitoring (SAM)

لایسنس سولارویندز SAM
لایسنس سولارویندز SAM

 

نرم افزار SolarWinds SAM که پیشتر با عنوان Application Performance Monitor (APM) شناخته می شد، قابلیت کنترل و مدیریت عملکرد نرم افزارهای سازمانی، سرورهای فیزیکی و مجازی، سخت افزار، پردازش ها و عملکرد سیستم عامل را در سطح شبکه های Enterprise فراهم کرده و بسیار مقرون بصرفه نیز می باشد. این نرم افزار امکان راه اندازی بسیار آسان و سریع را دارا می باشد.

بطوریکه پس از نصب نرم افزار و انتخاب نرم افزار و سرورهای مورد نظر بطور خودکار آنها را شناسایی کرده و اطلاعات، گزارشات و پیغام های مربوطه را در یک داشبورد مجتمع نمایش می دهد. ماژول SAM قابلیت مانیتورینگ یکپارچه بر روی سرور و نرم افزارهای عملیاتی در محیط های خصوصی، عمومی و ابر ترکیبی را دارد، که ارائه دید گسترده ای بر سرورها و برنامه های کاربردی با استفاده از عامل های نظارتی در سرتاسر مرکز داده را از راه دور و یا از سامانه های ابری مانند آمازون، مایکروسافت، گوگل و… را به همراه می آورد.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Solarwinds اینجا کلیک کنید.
ماژول SAM
لایسنس سولارویندز SAM

 

قابلیت نظارت یکپارچه بر روی سرور و نرم افزارهای عملیاتی در محیط های خصوصی، عمومی و ابر ترکیبی را دارد، که ارائه دید گسترده ای بر سرورها و برنامه های کاربردی با استفاده از عامل های نظارتی در سرتاسر مرکز داده را از راه دور و یا از سامانه های ابری مانند آمازون، مایکروسافت، گوگل و… را به ارمغان می آورد.

قالب های آماده جهت استفاده برای مانیتورینگ در اکتیو دایرکتوری، جاوا، xen desktop ، IBM webshare ، lync و هزاران نرم افزار دیگه جهت سهولت استفاده از مانیتورینگ را ارائه می کند.

تمرکز دقیق بر کارایی هسته نرم افزارهای زیرساختی مانند Exchange,iis, و sql server داشته تا بتوان جزئیات دقیقی را نسب به وضعیت موجود از این نرم افزارها به دست آورد و مشکلات به وجود آمده را به صورت هرچه سریعتر مرتفع کرد.

این ماژول با سایر ماژول های محصول Solarwinds در ارتباط می باشد، به صورتی که از ماژول هایی مانند شبکه، مجازی سازی، فضای ذخیره سازی و… جهت ارائه بهتر گزارش نسب به نرم افزارها که بر روی این بسترها قرار دارند کمک میگیرد.

به دلیل اینکه این ماژول به صورت زیرساختی با تمامی سخت افزارهاو لایه های مجازی سازی در ارتباط می باشد، می توان گزارش های مربوط به volume های فضای ذخیره سازی، مقدار مصرف دیسک های مربوط با فضای ذخیره سازی، سلامت ماشین های مجازی و… را در این ماژول نیز دید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه