لایسنس سولارویندز SAM

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 09 مارس 2020

SolarWinds SAM License

ماژول Server & Application Performance Monitoring – SAM

نرم افزار SolarWinds SAM که پیشتر با عنوان (Application Performance Monitor (APM شناخته می شد، قابلیت کنترل و مدیریت عملکرد نرم افزارهای سازمانی، سرورهای فیزیکی و مجازی، سخت افزار، پردازش ها و عملکرد سیستم عامل را در سطح شبکه های Enterprise فراهم کرده و بسیار مقرون بصرفه نیز می باشد. این نرم افزار امکان راه اندازی بسیار آسان و سریع را دارا می باشد. بطوریکه پس از نصب نرم افزار و انتخاب نرم افزار و سرورهای مورد نظر بطور خودکار آنها را شناسایی کرده و اطلاعات، گزارشات و پیغام های مربوطه را در یک داشبورد مجتمع نمایش می دهد. ماژول SAM قابلیت مانیتورینگ یکپارچه بر روی سرور و نرم افزارهای عملیاتی در محیط های خصوصی، عمومی و ابر ترکیبی را دارد، که ارائه دید گسترده ای بر سرورها و برنامه های کاربردی با استفاده از عامل های نظارتی در سرتاسر مرکز داده را از راه دور و یا از سامانه های ابری مانند آمازون، مایکروسافت، گوگل و… را به همراه می آورد.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قالب های آماده جهت استفاده برای مانیتورینگ در اکتیو دایرکتوری، جاوا، xen desktop ،IBM webshare ،lync  و هزاران نرم افزار دیگر جهت سهولت استفاده از مانیتورینگ را ارائه می دهد. تمرکز دقیق بر کارایی هسته نرم افزارهای زیرساختی مانند Exchange, iis, و sql server داشته تا بتوان جزئیات دقیقی را نسب به وضعیت موجود از این نرم افزارها به دست آورد و مشکلات به وجود آمده را به صورت هرچه سریع تر مرتفع کرد.

Application Performance Monitor
این ماژول با سایر ماژول های محصول Solarwinds در ارتباط می باشد، به صورتی که از ماژول هایی مانند شبکه، مجازی سازی، فضای ذخیره سازی و… جهت ارائه بهتر گزارش نسب به نرم افزارها که بر روی این بسترها قرار دارند کمک می گیرد.
به دلیل اینکه این ماژول به صورت زیرساختی با تمامی سخت افزارها و لایه های مجازی سازی در ارتباط می باشد، می توان گزارش های مربوط به volume های فضای ذخیره سازی، مقدار مصرف دیسک های مربوط با فضای ذخیره سازی، سلامت ماشین های مجازی و… را در این ماژول نیز دید.
تنها با استفاده از امکان ساخت چارت در این ماژول می توان پارامترهای مهمی مثل شبکه، مجازی سازی، فضای ذخیره سازی و غیره را در یک گراف و نمودار مانیتور کرد و شرایط هر کدام را به صورت تفکیکی زیر نظر گرفت.
Solarwinds SAM