لایسنس سولارویندز SAM

لایسنس سولارویندز SAM

لایسنس سولارویندز SAM

 

نرم افزار SolarWinds SAM که پیشتر با عنوان (Application Performance Monitor (APM شناخته می شد، قابلیت کنترل و مدیریت عملکرد نرم افزارهای سازمانی، سرورهای فیزیکی و مجازی، سخت افزار، پردازش ها و عملکرد سیستم عامل را در سطح شبکه های Enterprise فراهم کرده و بسیار مقرون بصرفه نیز می باشد. این نرم افزار امکان راه اندازی بسیار آسان و سریع را دارا می باشد. بطوریکه پس از نصب نرم افزار و انتخاب نرم افزار و سرورهای مورد نظر بطور خودکار آنها را شناسایی کرده و اطلاعات، گزارشات و پیغام های مربوطه را در یک داشبورد مجتمع نمایش می دهد. ماژول SAM قابلیت مانیتورینگ یکپارچه بر روی سرور و نرم افزارهای عملیاتی در محیط های خصوصی، عمومی و ابر ترکیبی را دارد، که ارائه دید گسترده ای بر سرورها و برنامه های کاربردی با استفاده از عامل های نظارتی در سرتاسر مرکز داده را از راه دور و یا از سامانه های ابری مانند آمازون، مایکروسافت، گوگل و… را به همراه می آورد.

لایسنس سولارویندز SAM

قالب های آماده جهت استفاده برای مانیتورینگ در اکتیو دایرکتوری، جاوا، xen desktop ، IBM webshare ، lync  و هزاران نرم افزار دیگر جهت سهولت استفاده از مانیتورینگ را ارائه می دهد. تمرکز دقیق بر کارایی هسته نرم افزارهای زیرساختی مانند Exchange,iis, و sql server داشته تا بتوان جزئیات دقیقی را نسب به وضعیت موجود از این نرم افزارها به دست آورد و مشکلات به وجود آمده را به صورت هرچه سریع تر مرتفع کرد.

این ماژول با سایر ماژول های محصول Solarwinds در ارتباط می باشد، به صورتی که از ماژول هایی مانند شبکه، مجازی سازی، فضای ذخیره سازی و… جهت ارائه بهتر گزارش نسب به نرم افزارها که بر روی این بسترها قرار دارند کمک می گیرد.

لایسنس سولارویندز SAM

به دلیل اینکه این ماژول به صورت زیرساختی با تمامی سخت افزارها و لایه های مجازی سازی در ارتباط می باشد، می توان گزارش های مربوط به volume های فضای ذخیره سازی، مقدار مصرف دیسک های مربوط با فضای ذخیره سازی، سلامت ماشین های مجازی و… را در این ماژول نیز دید.

تنها با استفاده از امکان ساخت چارت در این ماژول می توان پارامترهای مهمی مثل شبکه، مجازی سازی، فضای ذخیره سازی و غیره را در یک گراف و نمودار مانیتور کرد و شرایط هر کدام را به صورت تفکیکی زیر نظر گرفت.

این مقاله برای شما مفید بود ؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *