لایسنس سولارویندز UDT

ماژول UDTیاUser Device Tracker

لایسنس سولارویندز UDT
لایسنس سولارویندز UDT

 

User Device Tracker یا به اختصار لایسنس سولارویندز UDT به مدیران شبکه این امکان را می دهد که بتوانند اطلاعات کلی راجع به یک کاربر و اینکه از چه Username ای، چه پورتی، از چه پروتکلی و از چه VLan استفاده می کند را بدست آورد. همچنین می توانند یک Alarm برای یک سیستم تعریف کنند مبنی بر اینکه چه زمانی روشن و یا چه زمانی خاموش می شود.

 ماژول UDT از محصولات سولاویندز در واقع ماژولی جهت مانیتورینگ سیستم های کاربران می باشد. زمانی که می خواهید یک کامپیوتر را در شبکه پیدا کنید در حالیکه کل اطلاعاتی که در دست دارید فقط یک آدرس IP می باشد، چه خواهید کرد؟ مدیریت سوئیچ های شبکه و پورت ها می تواند کار زمانبر و طاقت فرسایی باشد به ویژه زمانی که می خواهید یک کامپیوتر را قبل از آن که خاموش شود، شناسایی نمایید. نرم افزار SolarWinds User Device Tracker (UDT)  به شما این امکان را خواهد داد که به سرعت کامپیوتر خاصی را در شبکه شناسایی کرده و نام کاربری مربوطه، نام سوئیچ، شماره پورت، شماره VLAN و بسیاری اطلاعات دیگر را دریافت نمایید.

کافیست کامپیوتر مورد نظر را با استفاده از نام کاربری، آدرسIP، نام کامپیوتر و یا MAC Address جستجو نمایید و UDT به سرعت موقعیت آن را شناسایی خواهد کرد. حتی اگر کامپیوتر مورد نظر در آن لحظه به شبکه متصل نباشد، با استفاده از اطلاعات قبلی موجود، آخرین موقعیت آن را مشخص خواهد کرد. همچنین این نرم افزار می تواند در صورت روشن شدن یک کامپیوتر و یا Login کردن کاربر مورد نظر پیام مربوطه را به اطلاع مدیر شبکه برساند. به علاوه امکان مشاهده تعداد پورت های استفاده شده و خالی سوئیچ ها با استفاده از SolarWinds UDT وجود دارد.

 

User Device Tracker
لایسنس سولارویندز UDT

 

نرم افزار مانیتورینگ سیستم های کاربران، UDT  یا User Device Tracker   قابلیت های زیر رابه شما ارائه می نماید:

  • شناسایی سریع کامپیوتر مورد نظر خود در شبکه
  • ارائه اطلاعات مربوط به هر کامپیوتر در شبکه حتی در وضعیت خاموش
  • ارائه اطلاعات نام کاربری، نام سوئیچ، شماره پورت، شماره VLAN و بسیاری اطلاعات
  • ارائه اطلاعات از تعداد پورت های استفاده شده و آزاد در سوییچ ها
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه