لایسنس سولارویندز VM

  • مدیر وب سایت
  • آخرین ویرایش در : 04 فوریه 2020

لایسنس سولار ویندز VM

ماژول Virtualization Manager – VMAN

محصول Virtualization از محصولات Solarwinds قبلا با نام Hyper 9 Virtualization Manager عرضه می شد. از ویژگی های مثبت این محصول مقرون به صرفه بودن آن است به همین دلیل مدیران شبکه با هزینه ای کم می توانند از این محصول برای طرح ریزی هارد دیسک ها، مدیریت توسعه ماشین ها، مدیریت روی سرور ها بهره مند شوند. گستره عملکرد این محصول در شبکه هایی با Scale کوچکتر و بزرگتر امکان پذیر می باشد به گونه ای که این محصول برای شبکه های High-end تا ۱۰۰۰۰ تا ماشین مجازی را پاسخگو می باشد. این ماژول جهت بررسی وقایع و حالت های مربوط به زیرساخت مجازی سازی ارائه شده است.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قابلیت ارسال و دریافت زنده پیام ها

به صورتی که به کمک این ماژول می توان از مقدار مصرف منابع مانند CPU ،Memory ،Network و فضای ذخیره سازی در زیرساخت مجازی سازی Vmware و یا Hyper-v می توان اشاره کرد. قابلیت ارسال و دریافت زنده پیام ها و خطاهای مربوط به زیرساخت مجازی سازی کمک می کند که همیشه نسبت به مشکلات و اتفاقاتی که در بحث زیرساخت اتفاق می افتد آگاه بوده و با استفاده از امکان مانیتور کردن آنها در داشبورد مربوط به این ماژول می توان مشکل به وجود آمده در کارایی را به راحتی عیب یابی و رفع کرد.

با استفاده از این ماژول می توان بدون نیاز به برقرای ارتباط مستقیم با هایپروایزر هاست خود را روشن، خاموش، ریبوت کرده، مقدار Memory ,CPU را تغییر داد، از ماشین ها Snapshot گرفته و آن ها را مدیریت کرد و از امکان Migration مابین Datastore ها و Storage ها نیز استفاده کرده که این دسته کارها قابلیت های کلیدی لحاظ می شوند.

امکان برنامه ریزی ماشین های در حال انتظار، حذف ماشین های خاموش شده، حذف فایل های VMDK مربوط به ماشین ها و یا حذف Snapshot ها و احیای منابع از قابلیت هایی است، که این ماژول به مدیریت بهتر جهت استفاده از زیرساخت مجازی سازی می افزاید.

بهینه سازی کارایی ماشین های مجازی از جمله نمایش مقدار مصرف و رفع حل مشکل منابع مصرفی در مورد CPU ,VCPU ,Memory از جمله قابلیت هایی می باشد که در لایه های مختلف مجازی سازی می توان به آن اشاره کرد.
مانیتور و مدیریت زیرساخت های ابری مانند AWS EC2 و یا EBS مانند، کنسول مدیریتی زیرساخت مجازی از امکانات قابل توجه این ماژول می باشد، تا شما بتوانید در مدیریت زیرساخت های مجازی و حتی به صورت زیرساخت ابری خارج از مجموعه نیز چندین قدم جلوتر از سایر افراد و حتی اتفاقات باشید.

این ماژول هم مانند سایر ماژول های مربوط به مجموعه بزرگ Solarwinds از قابلیت های رسم نمودار و گراف به صورت کامل و تفکیکی بهره می برد.

قابلیت رسم نمودار و گراف

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نحوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.