لایسنس سولارویندز VM

معرفیSolarwinds VM (Virtualization Manager) 

لایسنس سولارویندز VM
لایسنس سولارویندز VM

 

محصول Virtualization از محصولات Solarwinds قبلا با نام Hyper 9 Virtualization Manager عرضه می شد. از ویژگی های مثبت این محصول مقرون به صرفه بودن آن است به همین دلیل مدیران شبکه با هزینه ای کم می توانند از این محصول برای طرح ریزی هارد دیسک ها، مدیریت توسعه ماشین ها، مدیریت روی سرور ها بهره مند شوند. گستره عملکرد این محصول در شبکه هایی با Scale کوچکتر و بزرگتر امکان پذیر می باشد به گونه ای که این محصول برای شبکه های High-end تا ۱۰۰۰۰ تا ماشین مجازی را پاسخگو می باشد. این ماژول جهت بررسی وقایع و حالت های مربوط به زیرساخت مجازی سازی ارائه شده است.

به صورتی که به کمک این ماژول می توان از مقدار مصرف منابع مانند CPU ،Memory ،Network و فضای ذخیره سازی در زیرساخت مجازی سازی Vmware و یا Hyper-v می توان اشاره کرد. قابلیت ارسال و دریافت زنده پیام ها و خطاهای مربوط به زیرساخت مجازی سازی کمک می کند که همیشه نسبت به مشکلات و اتفاقاتی که در بحث زیرساخت اتفاق می افتد آگاه بوده و با استفاده از امکان مانیتور کردن آنها در داشبورد مربوط به این ماژول می توان مشکل به وجود آمده در کارایی را به راحتی عیب یابی و رفع کرد.

 

Solarwinds VM Licensing
لایسنس سولارویندز VM

 

با استفاده از این ماژول می توان بدون نیاز به برقرای ارتباط مستقیم با هایپروایزر هاست خود را روشن، خاموش، ریبوت کرده، مقدار Memory ,CPU را تغییر داد، از ماشین ها Snapshot گرفته و آن ها را مدیریت کرد و از امکان Migration مابین Datastore ها و Storage ها نیز استفاده کرده که این دسته کارها قابلیت های کلیدی لحاظ می شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص سولارویندز اینجا کلیک کنید.

امکان برنامه ریزی ماشین های در حال انتظار، حذف ماشین های خاموش شده، حذف فایل های VMDK مربوط به ماشین ها و یا حذف Snapshot ها و احیای منابع از قابلیت هایی است، که این ماژول به مدیریت بهتر جهت استفاده از زیرساخت مجازی سازی می افزاید.

بهینه سازی کارایی ماشین های مجازی از جمله نمایش مقدار مصرف و رفع حل مشکل منابع مصرفی در مورد CPU ,VCPU ,Memory از جمله قابلیت هایی می باشد که در لایه های مختلف مجازی سازی می توان به آن اشاره کرد.
مانیتور و مدیریت زیرساخت های ابری مانند AWS EC2 و یا EBS مانند، کنسول مدیریتی زیرساخت مجازی از امکانات قابل توجه این ماژول می باشد، تا شما بتوانید در مدیریت زیرساخت های مجازی و حتی به صورت زیرساخت ابری خارج از مجموعه نیز چندین قدم جلوتر از سایر افراد و حتی اتفاقات باشید.

این ماژول هم مانند سایر ماژول های مربوط به مجموعه بزرگ Solarwinds از قابلیت های رسم نمودار و گراف به صورت کامل و تفکیکی بهره می برد.

Solarwinds

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه