لایسنس سولارویندز VNQM

برای مشاهده جدول پارت نامبر محصول لایسنس سولارویندز VNQM کلیک کنید

ماژول VNQM(VoIP & Network Quality Manager)

لایسنس سولارویندز VNQM
لایسنس سولارویندز VNQM

 

شرکت سولارویندز (SolarWinds) یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده راهکارهای مانیتورینگ در سطح شبکه است. این شرکت با ارائه محصولی بنام Orion این امکان را به مدیران شبکه می دهد تا بتوانند تمامی Device های خود در شبکه اعم از سرورها، Switch ها، فایروال ها و هر device ای که به شبکه متصل است را مانیتور کنند. در کنار Orion ماژول های دیگری نیز نصب می شود تا قدرت مدیران شبکه در گزارش گیری و مانیتورینگ در سطح شبکه و روی Device ها بیشتر شود. در ادامه به معرفی VNQM از محصولات solarwinds می پردازیم.

با استفاده از این ماژول که در چند سطح از محصولات  پشتیبانی می کند، می توانید به صورت همزمان و به صورت زنده فرآیند های ارتباطی WAN و Voip خود را مانیتور کرده  و همچنین از گزارش های بی نظیری مبنی بر عملکرد کامل IP SLA سیسکو استفاده کنید.

ماژول VNQM قابلیت استثنایی مانیتور کردن تماس به صورت QoS را برای سرویس های Cisco را دارا می باشد و همچنین می توانید آنها را نیز مدیریت کنید. با استفاده از این ماژول می توانید با قابلیت ردیابی و استفاده از امکان ضبط تماس (CDR)  و مدیریت تماس  (CMR) به گزارش هایی مبنی بر نحوه تماس ورودی، خروجی، مدت زمان برقراری تماس و گزارش هایی مبنی بر مدیریت Extension ها در سیستم Voip دست پیدا کرد.

ماژول VoIP & Network Quality Manager
لایسنس سولارویندز VNQM

 

از جمله امکانات این ماژول پشتیبانی و مانیتور کردن نرم افزارهای قدیمی نیز می باشد که از طریق پروتکل SNMP و ICMP با آنها می توان ارتباط برقرار کرد. از قابلیت های مهم دیگر این ماژول، می توان به امکان مانیتور کردن Gateway ها و PRI Trunk ها نام برد؛ که با استفاده از این سیستم Monitoring می توان به مدت زمان اوج مصرف در ورودی ها و تماس ها پرداخت.

مانیتورینگ قدرتمند Voip به شما این امکان را می دهد، که تصویری از نحوه چگونگی برقراری یک ارتباط را داشته باشید و مشکلات و اتفاقات را به راحتی مدیریت و حل و فصل نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه