لایسنس SSL Inspection

فهرست مطالب

معرفی radware inspection SSL

لایسنس SSL Inspection
لایسنس SSL Inspection

 

در حالی که ترافیک رمزگذاری شده SSL در حال افزایش است (بیش از 80٪ در اکثر سازمانها رمزگذاری شده است) ، هکرها با استفاده از این ارتباط ، حملات سایبری را از طریق ارتباط رمزگذاری شده SSL ایجاد می کنند. با این حال ، راه حل های امنیتی محیطی متشکل از ماژول های مختلف مانند فایروال ، محافظ DDoS ، IPS و درگاه امنیت وب همه با یک معضل پرهزینه روبرو هستند  ترافیک رمزگذاری شده SSL را بازرسی کرده و به دلیل پردازش SSL تا 80٪ از ظرفیت طراحی شده خود را از دست می دهند.

رمزگشایی رمزگذاری ، یا دارای یک نقطه کور ، اجازه می دهد ترافیک SSL از طریق کنترل نشده عبور کند. علاوه بر این ، حتی اگر هر یک از ماژول ها بخواهند ترافیک SSL را بررسی کنند، انجام آن به طور جداگانه توسط هر مدل نه تنها هزینه اضافه می کند ، بلکه تأخیر و نقاط بالقوه بیشتر خرابی را نیز اضافه می کند.

یک راه حل متمرکز که می تواند SSL را بازرسی ، تخلیه و تسریع در ترافیک رمزگذاری شده کند ، برای همه سازمان ها به یک الزام اجباری تبدیل شده است و هنوز یک راه حل خوب نیست.

SSLبازرسی ، بارگیری و شتاب با Radware’s Alteon به منظور راحت کردن سرورهای وب در مرکز داده سازمان ، بار رمزگذاری / رمزگشایی داده های ارسالی از طریق پروتکل امنیتی لایه سوکت امن (SSL) پروتکل امنیتی که در هر مرورگر وب پیاده سازی می شود بارگیری SSL فرآیند را به قسمت دیگری می فرستد دستگاهی برای انجام کار رمزگذاری / رمزگشایی.

این دستگاه تخلیه SSL اضافی به طور خاص برای انجام شتاب و خاتمه بازرسی SSL طراحی شده است. راه حل بازرسی Radware’s Alteon SSL یک راه حل ساده یک جعبه ای برای تخلیه پردازش رمزگذاری / رمزگشایی ترافیک برای ترافیک ورودی و خروجی فراهم می کند Alteon SSL Inspect به عنوان یک نقطه سوئیچینگ مرکزی برای تمام ماژول های امنیتی شبکه پیرامونی عمل می کند ، که به طور قابل توجهی زمان تاخیر SSLرمزگذاری شده را کاهش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Radware اینجا کلیک کنید

 

مدیران امنیتی می توانند با جادوگران ساده خارج از جعبه ، خدمات امنیتی را با گزینه های خط مشی بسیار دقیق در هر پروفایل کاربر ، زنجیره و تأمین کنند. Alteon SSL بازرسی از استقرار خدمات امنیتی مقیاس پذیر و انعطاف پذیر پشتیبانی می کند و هزینه های کلی راه حل امنیتی را از طریق رمزگشایی تخلیه و رمزگذاری مجدد ترافیک رمزگذاری شده SSLکاهش می دهد.

فناوری بازرسی SSL ثبت اختراع Radware که در Alteon جاسازی شده و همراه با عملکرد فرمان شفاف ترافیک آن ، یک راه حل بازرسی ترافیک SSL با ظرفیت بالا ، پیشرفته و انعطاف پذیر را ارائه می دهد که استقرار آن ساده است و مزایای زیر را به همراه دارد:

SSL Inspection
لایسنس SSL Inspection

 

نگهداری سریع ، دقیق و ساده SSL مشاهده سریع الگوهای ترافیک SSL ، آمار دست دادن SSL و اطلاعات ارزشمند در مورد ریشه اصلی مشکلات بازرسی SSL در صورت و زمان بروز آنها.

استقرار شفاف نیاز به مهندسی مجدد شبکه یا پیکربندی سرویس گیرنده های کاربر نهایی برای انتقال کل ترافیک از طریق یک پروکسی SSL از پیش تعریف شده را از بین ببرید.

سیاست های امنیتی انعطاف پذیر با طبقه بندی مبتنی بر کلاس URL ، سازمان ها می توانند اطمینان حاصل کنند که حریم خصوصی کاربر حفظ می شود (یعنی بازدید از سایت های بانکی بررسی نمی شود) بر اساس کلاس.

مقیاس پذیری یکپارچه ظرفیت بازرسی ترافیک مقیاس پذیر در برابر حملات SSL فقط با افزودن سیستم های بیشتر بازرسی محتوا و توازن بار.

حملات SSL
لایسنس SSL Inspection
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه