لایسنس Targeted Attack Protection in Email

معرفی  Proofpoint Targeted Attack Protection solution 

لایسنس Targeted Attack Protection in Email
لایسنس Targeted Attack Protection in Email

 

برای مقابله با تهدیدات هدفمند با نظارت بر پیام های مشکوک حاوی URL های مخرب یا پیوست های مخرب و مشاهده کلیک های کاربر در تلاش برای دستیابی به آنها است Proofpoint Targeted Attack Protection از تکنیک های تجزیه و تحلیل Big Data با Cloud Architecture استفاده می کند تا لایه های امنیتی دیگری را اضافه کند که با راه حل های امنیتی و دروازه های همسان سازگار نیستند. 

 

حملات هدفمند پیشرفته یکی از خطرناکترین تهدیدات پیشرفته امروزی شرکت ها و سازمان هاست. بسیاری از این تهدیدات با حمله فیشینگ نیزه آغاز می شود: یک ایمیل منفرد و دقیق ساخته شده که گیرنده را فریب می دهد تا برای بارگیری بدافزار یا باز کردن پیوستهای مخرب روی پیوند کلیک کند. Proofpoint Targeted Attack Protection از یک تهدید چرخه کامل که شامل موارد زیر است: 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص محصولات لایسنس Proofpoint اینجا کلیک کنید

 

Proofpoint Targeted Attack Protection 

از تکنیک های پیچیده ای برای ارزیابی تهدیدات پیشرفته استفاده می کند که به طور سنتی توسط راه حل های مبتنی بر امضا و شهرت از دست می روند. این تکنیک ها شامل موارد زیر است: یک کاربر واقعی از یک ماشین برای مشاهده تغییرات ایجاد شده در یک سیستم می باشد.

 

Predictive Defense Proofpoint Targeted Attack Protection 

با استفاده از تکنیک های Big Data و اکتشافی یادگیری ماشین برای تعیین پیش بینی آنچه که “احتمالاً مخرب است” ، و اقدامات پیشگیرانه را قبل از کلیک هر کاربر بر روی آن انجام می دهد. این با استفاده از موارد زیر حاصل می شود:  

  • الگوهای ایمیل هر کاربر و ایجاد سابقه رفتاری کاربر خاص برای تعیین اینکه کدام ایمیل مشکوک و غیر عادی است.ساخت مدل آماری مبتنی برCloud با استفاده از تاریخچه ، رتبه بندی الکسا ، شهرت بلوک IP ، سرعت ایمیل ارسال شده از یک IP مبدأ و مجموعه ای از معیارهای دیگر. پیش بینی URL های مخرب و جعبه گشایی فعالانه با کمک امتیاز دهی به زمان واقعی در برابر این مدل آماری. 

 

Protection-Pro Protection Proofpoint Targeted Attack Protection 

این امکان را برای شما فراهم می کند تا با دنبال کردن ایمیل و بررسی ایمنی مقصد URL در هر زمان ، از هر دستگاهی در هر زمان و از هر مکان محافظت کنید. یک روش مکرر که توسط هکرها استفاده شده است که آنها را به وب سایتی هدایت می کند که در ابتدا بی ضرر است اما پس از مدتی مخرب می شود. با Proofpoint Targeted Attack Protection ، کاربران همچنان محافظت می شوند: خواه از شبکه شرکتی ، شبکه خانگی ، دستگاه تلفن همراه یا شبکه عمومی به پیام دسترسی پیدا کنند.  

  • از کاربران و سازمانها در داخل و خارج VPNشرکتی در همه دستگاهها از جمله تلفن همراه ، تبلت و لپ تاپ محافظت می کند.  
  • با هدایت مرورگر کاربر به مقصد امن ، به جای اینکه مانند یک سرویس پراکسی عمل کند ، برای کمک به مطابقت با کنترل های امنیتی موجود شرکت و سیاست های قابل قبول استفاده ، طراحی شده است.

 

سرویس بینش End-to-End Insights Proofpoint Threat Insight باعث افزایش دید و مشاهده در زمان واقعی برای مدیران و متخصصان امنیتی می شود تا ببینید چه تعداد و انواع تهدیدات در حال حاضر دریافت می شود. این شامل داشبورد تجزیه و تحلیل تهدیدات گرافیکی مبتنی بر وب است که داده هایی را در سطح سازمانی ، سطح تهدید و کاربر ارائه می دهد که در صورت لزوم به اقدامات فوری کمک می کند.

داشبورد Proofpoint’s Threat Insight Service سازمان ها را قادر می سازد تا اطلاعات مهمی مانند این را بدانند:  

  • آیا سازمان ما مورد حمله قرار گرفته است؟ 
  • چه کسی مورد هدف قرار گرفته و چه تهدیدهایی دریافت شده است؟ 
  • وضعیت هر تهدید چگونه است؟ آیا ما آن را مسدود کرده ایم؟ یا آیا آنها خنثی شده اند؟ یا هنوز تهدیدات معتبری هستند؟
Targeted Attack Protection in Email
لایسنس Targeted Attack Protection in Email
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه