لایسنس Tenable.ep

معرفی Tenable.ep

 

لایسنس Tenable.ep
لایسنس Tenable.ep

 

لایسنس Tenable.ep در یک پلتفرم واحد و یکپارچه، دید کامل و مداوم در معرض خطرات سایبری شما را فراهم می کند. برای اولین بار ، می توانید هر دارایی و میزان مواجهه را شناسایی کنید، پیش بینی کنید که کدام آسیب پذیری‌ها به احتمال زیاد در دارایی‌های مهم شما مورد سوء استفاده قرار می گیرند و برای تأمین امنیت سازمان خود برای رفع خطرات حیاتی و بهبود بلوغ فرآیند اقدام کنید.

همه بدون نیاز به خرید محصولات جداگانه و مدیریت مدل های مختلف مجوز. لایسنس Tenable.ep ترکیبی ازTenable.io ، Tenable.io برنامه کاربردی اسکن وب ، امنیت و Tenable Lumin است همه در یک سیستم عامل واحد. برای تهیه ساده و استقرار آسان ، از یک مدل مجوز مبتنی بر دارایی انعطاف پذیر منفرد استفاده کنید.

مشاهده یکپارچه ، مبتنی بر ریسک ، از تمام داده های آسیب پذیری خود در یک داشبورد واحد برای اولویت بندی دقیق آسیب پذیری ها و اصلاحاتی که بیشترین اهمیت را دارند ، استفاده کنید. درباره نحوه انجام مأموریت خود برای کاهش خطر سایبری با گذشت زمان ، بینشی کسب کنید.

 

 

مزایایی Tenable.ep

 

Tenable.ep
لایسنس Tenable.ep

 

 

 • مجوز انعطاف پذیر مبتنی بر داراییep توسط یک مجوز مدیریت می شود که تعریف یک دارایی را برای کمک به ساده سازی عملیات ساده می کند. اعم از یک برنامه وب، نمونه ابری، سرور فیزیکی، هر دارایی بر اساس مدل مجوز Tenable.ep منحصر به فرد برابر است. این مدل بسیار انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد مجوزها را با توجه به نیازهای خاص خود اختصاص دهید و با تکامل سطح حمله ، آنرا تغییر دهید.
 • گزینه های ارزیابی جامعep بر اساس فناوری Nessus ساخته شده و از اسکنرهای فعال ، اسکنرهای برنامه های کاربردی وب ، عوامل، نظارت بر شبکه غیرفعال و اتصال دهنده های ابری برای کمک به حداکثر پوشش اسکن در زیرساخت شما و کاهش نقاط کور آسیب پذیری استفاده می کند. این ترکیبی از انواع حسگر داده به شما کمک می کند تا دارایی های شناخته شده و ناشناخته و آسیب پذیری آنها ، از جمله دارایی های سخت اسکن مانند لپ تاپ ها و سیستم های حساس مانند سیستم های کنترل صنعتی را ردیابی و ارزیابی کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Tenable اینجا کلیک کنید.
.
 • اسکن خودکار برنامه وب با کمبود متخصصین امنیت برنامه، یافتن راه حل هایی که اتوماسیون را برای کمک به کاهش کمبود منابع امنیتی ارائه دهند، مهم است. Tenable.ep به شما امکان می دهد تا به راحتی و به سرعت تمام برنامه های وب خود را با یک راه حل کاملاً خودکار که تلاش کار دستی شما را کاهش می دهد، ارزیابی کنید. به آسیب پذیری    OWASP Top 10و برنامه وب دسترسی پیدا کنید و دستورالعمل های دقیق اصلاح را به توسعه دهندگان ارائه دهید.
 • آسیب پذیری، بدافزار و سایر اطلاعات امنیتی را برای همه تصاویر مشاهده کرده و به داده های عملیاتی مهم در حال اجرا مانند آدرس های IP، شناسه های، وضعیت اسکن و نمره خطر دسترسی پیدا کنید. Tenable.ep همچنین شما را قادر می سازد تصاویر را همگام سازی کنید تا آنها را برای آسیب پذیری های تازه کشف شده ارزیابی کنید.
 • قابلیت مشاهده مداوم در معرض ابر ep امکان مشاهده مداوم و ارزیابی دارایی های ابر عمومی شما را فراهم می کند. اتصال دهنده های ابری به طور خودکار دارایی های سرویس های وب آمازون (AWS)، Microsoft Azure و Google Cloud Platform را شناسایی می کنند و وضعیت آنها را در زمان واقعی کنترل می کنند. سنسور ارزیابی اصطکاک به طور مداوم دارایی های AWS را بدون نیاز به پیکربندی اسکن، مدیریت اعتبارنامه یا نصب عوامل ارزیابی می کند. اسکنرها و عوامل Nessus، لایسنس Nessus همچنین می توانند آسیب پذیری ها ، بدافزارها و پیکربندی و رعایت موارد انطباق را در محیط های ابری شناسایی کنند.
 • مدیریت آسیب پذیری مبتنی بر ریسک ساده از طریق یک رابط مدرن با تجسم داشبورد بصری ، ep کارهای معمول مانند پیکربندی اسکن ، اجرای ارزیابی و تجزیه و تحلیل نتایج را آسان تر از همیشه می کند. الگوهای اسکن از پیش تعریف شده و بررسی های ممیزی پیکربندی که از چارچوب های بهترین روش ها مانند CIS و DISA STIG پیروی می کنند ، به شما کمک می کنند با کسری از تلاش در غیر این صورت ، از سازمان خود محافظت کنید. گزارش و تجزیه و تحلیل خود را با داشبورد از قبل پیکربندی شده و خارج از جعبه تنظیم کنید و یا سریع خود را از یک بوم خالی برای پاسخگویی به نیازهای سازمانی بسازید.

 

لایسنس Tenable
لایسنس Tenable

 

 • اولویت بندی آسیب پذیری بر اساس خطر واقعیep آسیب پذیری ها را بر اساس احتمال استفاده از آنها در حمله با ترکیب بیش از 150 منبع داده ، از جمله داده های آسیب پذیری Tenable و تهدید ، اولویت بندی می کند. از الگوریتم یادگیری ماشین اختصاصی برای شناسایی آسیب پذیری هایی با بالاترین احتمال بهره برداری استفاده می شود تا به شما کمک کند ابتدا بر روی موضوعات امنیتی که بیشترین اهمیت را برای سازمان شما دارند تمرکز کنید.
 • محاسبه و برقراری ارتباط برقرار کردن ep یک اندازه گیری عینی از خطر سایبری را از طریق قرار گرفتن در معرض سایبر (CES) ارائه می دهد که داده های آسیب پذیری را با سایر شاخص های خطر مانند هوش تهدید و اهمیت دارایی ترکیب می کند. این نمره به طور خودکار از طریق الگوریتم های یادگیری ماشین ایجاد می شود که احتمال بهره برداری از آسیب پذیری و اهمیت تجاری دارایی تأثیرپذیر را عامل می کند. CES برای تجزیه و تحلیل دقیق و تصمیم گیری می تواند برای هر گروه از دارایی ها ، از یک دارایی واحد به کل دارایی های کل سازمان اعمال شود.
 • معیارهای بلوغ فرآیندep معیارهای کلیدی ارزیابی و اصلاح بلوغ را برای کمک به بهبود اثربخشی برنامه سایبری ارائه می دهد. این محصول تجزیه و تحلیل دقیق فرکانس ارزیابی سازمان شما ، عمق ارزیابی ، واکنش پذیری و پوشش اصلاح شده برای برجسته کردن کاستی ها ، معیار ارزیابی درمورد همتایان و شناسایی توصیه های عملی برای بهبود امتیازات شما را ارائه می دهد.
 • معیار ارزیابی خارجی و داخلیep سازمان ها را قادر می سازد تا خود را در برابر همتایان صنعت و گروه های عملیاتی داخلی معیار قرار دهند تا به سرعت کاستی ها و نقاط قوت را شناسایی کنند. این محصول تعدادی از معیارهای کلیدی ، مانند CES ، بلوغ ارزیابی و بلوغ اصلاح ، را براساس صنعت و میانگین ها برای تجزیه و تحلیل مقایسه سازمان ها محک می زند. معیار Tenable.ep (لایسنس Tenable.ep) بر اساس گسترده ترین اطلاعات آسیب پذیری صنعت ، پردازش بیش از 20 تریلیون جنبه تهدید ، آسیب پذیری و داده های دارایی و همراه با علم داده برای ارائه بینش های جامع و دقیق است.
 • SLA با تضمین Uptime Tenable اولین و تنها تضمین به روز بودن صنعت مدیریت آسیب پذیری را از طریق توافق نامه سطح خدمات قوی (SLA) برایep ارائه می دهد. اعتبارات خدمات در صورت عدم تأمین SLA ، درست مانند فروشندگان برجسته ابر ، مانند خدمات وب آمازون ارائه می شود.
 • با پشتیبانی Tenable Research Tenable.ep توسط Tenable Research ، ارائه اطلاعاتی در معرض سایبر در کلاس جهانی ، بینش علم داده ، هشدارها و مشاوره های امنیتی پشتیبانی می شود. به روزرسانی های مکرر Tenable Research ، جدیدترین بررسی های آسیب پذیری ، تحقیقات روز صفر و معیارهای پیکربندی را برای کمک به امنیت سازمان خود بلافاصله در دسترس قرار می دهند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه