لایسنس Tenable.io

معرفی Tenable.io

لایسنس Tenable.io

 

مدیریت آسیب پذیری مدرن

چشم انداز فناوری اطلاعات در حال تغییر است و استراتژی امنیتی شما باید همراه با آن تغییر کند. امروزه محیط IT با دارایی‌های پویا و سنتی پر شده است. فراتر از سرورهای فیزیکی، سازمان‌ها دارایی‌های مجازی و ابری را که می‌توانند در صورت لزوم سریعاً بر اساس تقاضا مستقر شوند، پذیرفته اند.

این دارایی های کشسان، از جمله دستگاه های تلفن همراه و کانتینرها، در یک لحظه از شبکه ها می آیند و می روند. اسکن آسیب پذیری سه ماهه، ماهانه یا حتی هفتگی سنتی دیگر برای تأمین دید و امنیت مورد نیاز به عنوان بخشی از برنامه سایبر اکسپوز کافی نیست.

سازمان‌ها برای شناسایی سریع آسیب پذیری‌ها و تنظیمات نادرست در زیرساخت‌های پویای خود ، به یک استراتژی جامع و مدرن نیاز دارند که راهنمایی‌ها و توصیه‌های روشنی در مورد چگونگی اولویت بندی و اصلاح هرگونه مواجهه با خطر ارائه دهد. Tenable.io ™ به حل سخت ترین چالش های مدیریت آسیب پذیری امروز کمک می کند.

با استفاده از الگوریتم پیشرفته شناسایی دارایی، Tenable.io بیشترین مقدار را ارائه می‌دهد اطلاعات دقیق در مورد دارایی‌ها و آسیب پذیری‌های پویا در محیط‌های همیشه در حال تغییر. به عنوان یک راه حل ابری، تجسم داشبورد بصری، اولویت بندی مبتنی بر ریسک و یکپارچه سازی یکپارچه با راه حل‌های شخص ثالث به تیم های امنیتی کمک می‌کند تا بهره وری و مقیاس را برای بهره وری بیشتر به حداکثر برسانند. وقتی دید و بینش بیشتر از همه مهم است ، Tenable.io به شما کمک می کند هر بار روی عملکرد درست تمرکز کنید.

 

مدیریت آسیب پذیری مدرن
لایسنس Tenable.io

 ویژگی‌های Tenable.io

 • نقاط کور را از بین می برد
 • افزایش بهره وری
 • خطرهای سایبری را اولویت بندی کنید
 • فرآیندهای خودکار
 • به حداکثر رساندن ROI
 • گزینه های ارزیابی جامع
 • مشتری پسند مجوز دارایی الاستیک
 • پیگیری دقیق آسیب پذیری مبتنی بر دارایی
 • اولویت بندی آسیب پذیری براساس ریسک واقعی
 • مدیریت آسیب پذیری ساده قابلیت مشاهده خودکار ابر
 • Integrations SDK  از قبل ساخته شده و یک API مستند و یکپارچه
 • SLA  با ضمانت Uptime
 • فروشنده اسکن تایید شده دارای مجوز PCI
 • پشتیبانی شده توسط Tenable Research

 

Tenable.io مدل مجوز مبتنی بر دارایی را برای اولین بار در بازار ارائه می دهد که فقط یک واحد مجوز برای هر دارایی مصرف می کند، حتی اگر دارایی دارای چندین آدرس IP باشد. مدل الاستیک این راه حل همچنین هنگامی که از تعداد مجوزها به طور موقت فراتر رفته و به طور خودکار مجوزهای دارایی هایی را که به ندرت اسکن شده یا یک باره می شوند، بازیابی می کند.

لایسنس Tenable.io مدل مجوز مبتنی بر دارایی را برای اولین بار در بازار ارائه می دهد که فقط یک واحد مجوز برای هر دارایی مصرف می کند، حتی اگر دارایی دارای چندین آدرس IP باشد. مدل الاستیک این راه حل همچنین هنگامی که از تعداد مجوزها به طور موقت فراتر رفته و به طور خودکار مجوزهای دارایی هایی را که به ندرت اسکن شده یا یک باره می شوند، بازیابی می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Tenable اینجا کلیک کنید.

Tenable.io از Nessus Sensors استفاده می کند، ترکیبی از اسکنرهای فعال، عوامل و نظارت بر شبکه غیر فعال، برای کمک به حداکثر پوشش اسکن در زیرساخت های شما و کاهش نقاط کور آسیب پذیری. این ترکیبی از انواع حسگر داده به شما کمک می‌کند دارایی های قابل اسکن را در برنامه مدیریت آسیب پذیری خود قرار دهید، مانند دستگاه های گذرا که توسط عوامل تجزیه و تحلیل می شوند و سیستم های حساس مانند سیستم های کنترل صنعتی که می توانند از طریق شنیدن ترافیک غیرفعال کنترل شوند.

Tenable.io توانایی ردیابی دارایی‌ها و آسیب پذیری های آن‌ها را با دقت بیشتری از هر راه حل دیگر در صنعت فراهم می کند. یک الگوریتم پیشرفته شناسایی دارایی از مجموعه گسترده ای از ویژگی ها (مانند Tenable ID، نام NetBIOS، آدرس MAC و بسیاری دیگر) برای شناسایی و ردیابی دقیق تغییرات دارایی ها استفاده می کند، صرف نظر از نحوه پرسه زدن یا دوام آنها.

Tenable.io آسیب پذیری‌ها را بر اساس احتمال استفاده از حمله با ترکیب بیش از 150 منبع داده از جمله Tenable و اطلاعات آسیب پذیری شخص ثالث و تهدید، در اولویت قرار می‌دهد. از الگوریتم یادگیری ماشین اختصاصی برای شناسایی آسیب پذیری‌هایی با بالاترین احتمال بهره برداری استفاده می‌شود تا به شما کمک کند ابتدا بر روی موضوعات امنیتی که بیشترین اهمیت را برای سازمان شما دارند تمرکز کنید.

 

لایسنس Tenable

 

از طریق یک رابط مدرن با تجسم داشبورد بصری، Tenable.io کارهای معمول مانند پیکربندی اسکن، اجرای ارزیابی و تجزیه و تحلیل نتایج را آسان تر از همیشه می کند. الگوهای اسکن از پیش تعریف شده و بررسی های ممیزی پیکربندی که از چارچوب‌های بهترین روش ها مانند CIS و DISA STIG پیروی می کنند، به شما کمک می‌کنند با کسری از تلاش در غیر این صورت، از سازمان خود محافظت کنید. گزارش و تجزیه و تحلیل خود را با داشبورد از قبل پیکربندی شده و خارج از جعبه تنظیم کنید و یا سریع خود را از یک بوم خالی برای پاسخگویی به نیازهای سازمانی بسازید.

Tenable.io قابلیت مشاهده و ارزیابی مداوم در محیط‌های ابری عمومی را فراهم می‌کند. Cloud Connectors به ​​طور خودکار دارایی‌های سرویس‌های وب آمازون، Microsoft Azure و Google Cloud Platform را شناسایی کرده و وضعیت آن‌ها را در زمان واقعی کنترل می‌کند. برای شناسایی آسیب پذیری ها، بدافزار و مشکلات پیکربندی و انطباق، محیط های ابری را با Nessus Sensors ارزیابی کنید.

Tenable.io دارای یکپارچه سازی‌های از پیش ساخته شده است به نام “پلاگین” که برای مدیریت اعتبارنامه های محبوب، SIEM، سیستم‌های فروش بلیط و سایر راه حل‌های مکمل در دسترس است، بنابراین می توانید به راحتی یک فرایند کارآمد برای مدیریت آسیب پذیری ایجاد کنید.

یک لیست کامل را می توان در اینجا یافت: https://www.tenable.com/partners/technology. علاوه بر این، با استفاده از مجموعه API کاملاً مستند و SDK می توانید به راحتی ادغام های خود را در لایسنس Tenable.io ایجاد کنید. استفاده از این ابزارها برای به حداکثر رساندن ارزش داده های آسیب پذیری شما هزینه اضافی ندارد.

Tenable اولین و تنها تضمین به روز بودن صنعت مدیریت آسیب پذیری را از طریق توافق نامه سطح خدمات قوی (SLA) برای Tenable.io ارائه می دهد. اعتبارات خدمات در صورت عدم تأمین SLA، درست مانند فروشندگان برجسته ابر، مانند خدمات وب آمازون ارائه می شود.

با توجه به الزامات اسکن آسیب پذیری شبکه خارجی (PCI Data Security  DSS  Tenable.io) یک راه حل فروشنده اسکن تایید شده (PCI) مجاز PCI است که بازرگانان و ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد تا امنیت سیستم های رو به اینترنت خود را نشان دهند.

Tenable.io توسط Tenable Research، ارائه اطلاعات در معرض سایبر در سطح جهانی، بینش علم داده، هشدارها و مشاوره های امنیتی پشتیبانی می شود. به روزرسانی های مکرر Tenable Research، جدیدترین بررسی های آسیب پذیری، تحقیقات روز صفر و معیارهای پیکربندی را برای کمک به امنیت سازمان خود بلافاصله در دسترس قرار می دهند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه