لایسنس Tenable

لایسنس Tenable

لایسنس Tenable
لایسنس Tenable

 

Tenable یک شرکت امنیت سایبری مستقر در کلمبیا است که در سال 2002 تاسیس شده است. با استفاده از نرم افزار Tenable می توان امنیت شبکه های کامپیوتری را تامین کرد و قابلیت اسکن نقاط آسیب پذیر در شبکه های کامپیوتری در آن وجود دارد. نرم افزار های Tenable وظیفه ی نظارت مستقیم و دائمی در شبکه های کامپیوتری را دارند و پس از شناخت مشکلات و نقاط آسیب پذیر راه حل های مناسب به کاربران ارائه می کند. این نرم افزار به عنوان سازنده نرم افزار اسکن آسیب پذیری Nessus شناخته شده است. 

درباره امنیت شبکه Tenable Network Security نظارت مستمر شبکه را برای شناسایی آسیب پذیری ها،کاهش خطرو اطمینان فراهم می کند. انواع ریسک موجود در شبکه را شناسایی می کند از جمله ، بدافزار و هکرها ، بنابراین مشتریان می توانند در مورد محل حمله خود آگاهانه تصمیم بگیرند.

محصولات به سیستم های ابری ، مجازی ، موبایل و سنتی IT دسترسی دارند و حملات را در هر یک از این دامنه ها اندازه گیری می کنند. نظارت مداوم ، کشف خودکار و ارزیابی امنیت سرورها و دسک تاپ ، کاربران تلفن همراه ، شبکه های مجازی و برنامه های مبتنی بر Cloud را مدیریت می کند.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Nessus اینجا کلیک کنید

 که شامل ادغام فشرده و توسعه پذیری API با SIEM ها ، دفاع از بدافزار ، ابزارهای مدیریت پچ ، BYOD ، فایروال ها و سیستم های مجازی سازی است. آنها از سیستم عامل ها ، دستگاه های شبکه ، نظارت کنندگان ، پایگاه داده ، تبلت ها ، تلفن ها ، وب سرورها و زیرساخت های مهم پشتیبانی می کنند.  

 

محصولات Tenable (لایسنس Tenable)

در حال حاضر این محصولات و لایسنس های آن موجود میباشند:

  • Tenable.io 
  • Nessus 
  • Tenable.ot
  • Tenable.sc
  • Tenable Lumin 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه