لایسنس Tenable.ot

معرفی Tenable.ot

 

لایسنس Tenable.ot
لایسنس Tenable.ot

 

نمای کلی محصول در قلب هر تأسیسات صنعتی شبکه ای از سیستم های کنترل صنعتی وجود دارد که از کنترل کننده‌های هدفمند تشکیل شده است. این کنترل کننده ها که گاهی اوقات به عنوان کنترل کننده‌های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) و واحدهای ترمینال از راه دور (RTU) شناخته می شوند، یک دستگاه صنعتی اختصاصی هستند که به عنوان بستر کلیه فرایندهای صنعتی عمل می کنند. محیط‌های پیشرفته فناوری عملیات (OT) امروز دارای یک سطح حمله بزرگ با بردارهای حمله متعدد هستند.

بدون دید کامل، امنیت و کنترل در IT و OT همگرا، احتمال حمله مورد “اگر” نیست. این مسئله “چه زمانی” است. لایسنس Tenable.ot از شبکه‌های صنعتی در برابر تهدیدات سایبری، افراد مخرب و خطاهای انسانی محافظت می کند.

از قابلیت شناسایی و کاهش تهدیدات گرفته تا ردیابی دارایی، مدیریت آسیب پذیری و کنترل پیکربندی، قابلیت‌های امنیتی سیستم کنترل صنعتی (ICS) ما ایمنی و اطمینان محیط های عملیاتی را به حداکثر می رسانند. این راه حل موقعیتی را ارائه می‌دهد آگاهی در مورد همه سایت‌ها و دارایی‌های مربوط به OT مربوطه از سرورهای ویندوز گرفته تا هواپیماهای PLC در یک صفحه شیشه ای.

لایسنس Tenable
لایسنس Tenable.ot

 

مزایای Tenable.ot  

  • دستیابی به دید کامل در عملیات همگرا IT / OT نقاط کور را که می‌توانند تهدیدهای جانبی را که می‌توانند IT و OT را رد کنند، از بین ببرید.
  • تهدیداتی را که بر عملکردهای صنعتی و حیاتی تأثیر می گذارد با استفاده از روش‌های شناسایی متعدد، شناسایی و کاهش دهید.
  • دارایی های IT و OT را شناسایی و ردیابی کنید. از عملکرد و وضعیت، دانش و آگاهی موقعیتی عمیق کسب کنید.
  • قبل از استفاده از آسیب پذیری‌ها و تهدیدهای احتمالی، خطر را با شناسایی آسیب پذیری‌ها و تأثیر بر عملیات صنعتی کاهش دهید.
  • پیکربندی تغییرات با قابلیت ردیابی حسابرسی کامل. تعیین کنید که چه کسی، چه چیزی و چرا تغییراتی ایجاد شده است و همچنین نتیجه این تغییرات.

قابلیت های کلیدی Tenable.ot

Converged Visibility با ادغام با Tenable.sc و همچنین ابزارهای برجسته امنیتی IT، مانند SIEM، سایر ابزارهای گزارش فعالیت، دیوارهای آتش نسل بعدی، ابزارهای مدیریت آسیب پذیری و سایر موارد، قابلیت دید کامل شرکت را فراهم می‌کند.

این پلتفرم همچنین اطلاعات را با CMDB ، سیستم عامل های موجودی دارایی ، ابزارهای مدیریت تغییر و موارد دیگر به اشتراک می گذارد. RESTful API ما برای تسهیل استخراج داده ها حتی به ابزارهای اختصاصی طراحی شده است ، و منظره منسجم تری از محیط IT & OT را در یک صفحه شیشه ای ارائه می‌دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Tenable اینجا کلیک کنید.

Threat Detection and Mitigation

Tenable.ot درمورد تهدیدات ناشی از منابع خارجی و داخلی اعم از مبتنی بر بدافزار شناسایی و هشدار می‌دهد. استفاده از روش‌های مختلف Tenable.ot رفتار ناهنجار شبکه را شناسایی می‌کند، سیاست‌های امنیتی شبکه را اعمال می‌کند و تغییرات محلی را در دستگاه ها ردیابی می کند. این سازمان را قادر می‌سازد تا وقایع پرخطر را در محیط های OT شناسایی و کاهش دهد.

مدیریت آسیب پذیری با استفاده از قابلیت های جامع و دقیق ردیابی دارایی، لایسنس Tenable.ot برای هر دارایی در شبکه ICS شما سطح خطر ایجاد می کند. این گزارش ها شامل امتیازدهی به خطر و بینش دقیق، همراه با پیشنهادات تخفیف است. ارزیابی آسیب پذیری ما براساس پارامترهای مختلفی از جمله نسخه سیستم عامل، CVE مربوطه، تحقیقات اختصاصی، رمزهای عبور پیش فرض، پورت های باز، رفع اشکال سریع نصب شده و موارد دیگر است.

این کارکنان را قادر می سازد تا آسیب پذیری های جدید را به سرعت شناسایی کرده و عوامل خطر را در شبکه به طور موثر کاهش دهند.

Configuration Control Tenable.ot  تمام تغییرات پیکربندی را که توسط کاربر یا بدافزار اجرا می شود، چه از طریق شبکه و چه مستقیم از طریق دستگاه، ردیابی و ثبت می کند.

این یک تاریخچه کامل از تغییرات ایجاد شده در تنظیمات دستگاه در طول زمان، از جمله قطعات منطقی، بافرهای تشخیصی، جداول برچسب و موارد دیگر فراهم می کند. این کاربران را قادر می سازد برای بهبود سریعتر یک پشتیبان با “آخرین وضعیت خوب شناخته شده” ایجاد کنند و مطابقت با مقررات صنعت را نشان دهند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه