لایسنس Tenable.SC

لایسنس Tenable.sc

لایسنس Tenable.sc _ لایسنس Tenable
لایسنس Tenable.sc

پلتفرم Tenable.sc جامع ترین و یکپارچه ترین وضعیت پیاده سازی امنیت سازمانی را ارائه می دهد تا بتوانید آسیب پذیری ها را به طور دقیق شناسایی ، بررسی و اولویت بندی کنید. Tenable.sc (لایسنس Tenable.sc) یک راه حل مدیریت آسیب پذیری است که در سطح حمله شما قابل مشاهده است بنابراین می توانید خطر سایبری خود را مدیریت و اندازه گیری کنید.

از طریق تجزیه و تحلیل پیشرفته ، داشبورد قابل تنظیم ، گزارش ها و گردش کار ، می توانید خطر خود را درک کنید و بدانید که ابتدا کدام آسیب پذیری ها را برطرف کنید.

Tenable.sc با استفاده از فناوری پیشرفته Nessus (لایسنس نسوس) ساخته شده ، داده های آسیب پذیری را در چندین اسکنر Nessus distributed توزیع شده در شرکت شما جمع آوری و ارزیابی می کند و روند آسیب پذیری را برای ارزیابی خطر و اولویت بندی آسیب پذیری ها به مرور نشان می دهد.

سرانجام ، Tenable.sc شامل یک موتور گردش کار قابل تنظیم است که به تیم امنیتی شما کمک می کند سرعت و سرعت بخشیدن به پاسخ را کاهش دهد ، تا خطر کلی را کاهش دهد و مطابقت را ساده کند. Tenable.sc شامل اولویت بندی پیش بینی کننده است که داده ها و هوش تهدید را در چندین منبع مختلف ترکیب می کند و همه آنها را با الگوریتم علوم داده تجزیه و تحلیل می کند که از یادگیری ماشین برای پیش بینی احتمال استفاده از آسیب پذیری توسط عوامل تهدید استفاده می کند.

شما بصیرت واقعی می یابید تا به شما کمک کند اولویت بندی وصله را انجام دهید و بفهمید کدام آسیب پذیری ها ابتدا اصلاح می شوند.

لایسنس Tenable.sc _ لایسنس Tenable
لایسنس Tenable.sc

 

Predictive Prioritization

Tenable.sc CV شامل اولویت بندی پیش بینی کننده است که داده ها و هوش تهدید را در چندین منبع مختلف ترکیب می کند و همه آنها را با الگوریتم علوم داده تجزیه و تحلیل می کند که از یادگیری ماشین برای پیش بینی احتمال استفاده از آسیب پذیری توسط عوامل تهدید استفاده می کند. شما بصیرت واقعی می یابید تا به شما کمک کند وصله بندی را در اولویت قرار دهید و بفهمید کدام آسیب پذیری ها ابتدا برای بیشترین کاهش خطر اصلاح می شوند.

Tenable Research

Tenable.sc توسط Tenable Research ، با ارائه اطلاعات در سطح جهانی Cyber ​​Exposure ، بینش علم داده ، هشدارها و مشاوره های امنیتی ، ارائه شده است. به روزرسانی های مکرر Tenable Research ، جدیدترین بررسی های آسیب پذیری ، تحقیقات روز صفر و معیارهای پیکربندی را برای کمک به امنیت سازمان خود بلافاصله در دسترس قرار می دهند.

 

ویژگیهای Tenable.sc

  • اولویت بندی آسیب پذیری ها
  • ریسک پذیری بسیار بالا
  • رابط کاربری مبتنی بر HTML-5 نیازهای خاص CISO ها ، مدیریت امنیت ، تحلیلگران و کاربران را فراهم می کند.
  • ارزیابی سرورها ، دستگاه های شبکه ، سیستم عامل ها ، پایگاه داده ها و برنامه ها در زیرساخت های فیزیکی ، مجازی و ابری.
  • طبقه بندی دارایی پویا: دارایی ها را براساس سیاست هایی مطابق با معیارهای خاص گروه بندی نماید: به عنوان مثال دارایی های ویندوز 7 با آسیب پذیری 30 روزه
  • sc Director Integration یک کنسول برای مدیریت و مشاهده شبکه خود
  • مدیریت آسیب پذیری
  • اسکن مبتنی بر عامل: می توان دارایی های موبایل و دسترسی به آنها را با سهولت بیشتری اسکن نمود.
  • شناسایی بدافزار: بررسی ورودی های تهدیدات داخلی (شاخص های بدافزار ، لیست های سیاه) برای شناسایی بدافزار پیشرفته استفاده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات لایسنس Tenable اینجا کلیک کنید
 • ارزیابی شبکه: به طور مداوم بر ترافیک شبکه نظارت می کنید که به دنبال ترافیک مشکوک به سیستم ها سرویس های آسیب پذیر ، دستگاه های ناشناخته ، بات نت ، سرورها است.
 • تشخیص ناهنجاری: از روشهای آماری و تجزیه و تحلیل رفتار ناهنجار بر روی منابع ورود به سیستم خارجی استفاده کنید ، تا به طور خودکار فعالیتی را که از خط پایه خارج می شود کشف شود
 • تجزیه و تحلیل پیشرفته برای اولویت بندی مسائل امنیتی مرتبط با وضعیت امنیتی کلیه دارایی ها
 • هشدارهای قابل تنظیم برای مدیران برای انجام اقدامات دستی از طریق ایمیل ، اعلان ها ، انجام اقدامات خودکار از طریق API ها.
 • بررسی های از پیش تعریف شده برای استانداردهای صنعت و دستورالعمل های نظارتی ، مانند CERT ، DISA STIG ، DHS CDM ، FISMA ، PCI DSS ، HIPAA / HITECH و موارد دیگر.
 • ادغام ها با مدیریت پچ ، مدیریت دستگاه تلفن همراه ، هوش تهدید و سایر محصولات یا از API هایsc برای توسعه یکپارچه سازی های سفارشی استفاده نماید.

 

لایسنس Tenable.sc _ لایسنس Tenable
لایسنس Tenable.sc

 

نسخه های Tenable.sc

 • sc یک راه حل تجزیه و تحلیل آسیب پذیری نسل بعدی است. با استفاده از فناوری پیشرفته Nessus ، شما نمای کاملی از شبکه خود دریافت می کنید ، بنابراین می توانید دارایی ها و آسیب پذیری های ناشناخته را کشف کنید ، آسیب پذیری ها را اولویت بندی کنید و تغییرات شبکه را قبل از تبدیل شدن به حمله نظارت کنید.
 • sc Continuous View یک سیستم عامل مدیریت آسیب پذیری پیشرو در بازار است. این برنامه Tenable.sc را با چندین حسگر مانیتور شبکه Nessus و ترافیک شبکه و نظارت بر رویدادها ادغام می کند تا نظارت مستمر و کشف دارایی و تشخیص آسیب پذیری در زمان واقعی را فراهم کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک به موسسه خیریه