لایسنس Vision Management

معرفی radware vision management

لایسنس Vision Management
لایسنس Vision Management

 

آیا می خواهید به راحتی از یک مکان متمرکز کل شبکه خود را کنترل و مدیریت کنید؟ ما یک ابزار مدیریت شبکه و ابزار نظارت بر شبکه بسیار هیجان انگیز برای شما داریم. Vision ابزار مدیریت شبکه و ابزار نظارت بر شبکه برای خانواده Radware از تحویل برنامه و راه حل های امنیتی برنامه است.

این امر از طریق یک کنسول مرکزی و یکپارچه (حتی اگر مراکز داده متعددی داشته باشید) ، برای سلامتی ، وضعیت در زمان واقعی ، عملکرد و امنیت تحویل برنامه در سطح شرکت و زیرساخت های امنیتی شبکه و برنامه ، فوراً قابل مشاهده است. ماژول Vision Analytics یک رابط کاربری گرافیکی بصری و قابل تنظیم با بینش در مورد عملکرد برنامه ، انکار سرویس و حملات برنامه های وب ارائه می دهد.

Vision management ابزاری برای مدیریت شبکه است که نظارت و پیکربندی حداکثر 1000 دستگاه را در چندین مرکز داده تلفیق می کند. این امر نیازی به استقرار وسایل مدیریتی در مراکز داده چندگانه  ساده سازی مدیریت مرکز داده را از بین می برد. علاوه بر این ، قابلیت مدیریت و نظارت پیشرفته را بدون هیچ گونه میان افزار ، نرم افزار یا کد سفارشی خاصی ارائه می دهد:

مدیریت متمرکز برای تحویل برنامه و امنیت قابلیت های پیشرفته مدیریت از طریق مکانیسم پشتیبانی منحصر به فرد دستگاه plug-and-play که راه اندازی اولیه دستگاه ، تعمیر و نگهداری در حال انجام ، مدیریت گواهی SSL ، گزارش زمان واقعی ، اندازه گیری استفاده از ظرفیت ، پزشکی قانونی و موارد دیگر را فراهم می کند.

داشبوردهای بی درنگ و تاریخی نمای سازمانی وضعیت امنیتی و حمله از یک کنسول واحد. داده ها در یک نمای تلفیقی از داشبورد جمع آوری و ارزیابی می شوند تا کاربران بتوانند به راحتی اطلاعات را پیدا کرده و شناسایی سریع را سریع کنند و تجزیه و تحلیل علت اصلی را ارائه دهند

قابلیت مشاهده و کنترل Radware’s AMS Vision ابزاری برای نظارت بر شبکه است که قابلیت مشاهده در سیستم کاهش حمله Radware (AMS) از جمله وضعیت همه دستگاه های اساسی و اشتراک ها مانند تیم واکنش اضطراری (ERT) ، سرویس بروزرسانی امنیت (SUS) ، امضای امنیتی RSA ، DefenceFlow و دفاعی سازگاری مقررات سازمانی همسویی کامل با سازگاری ، مقررات و فرآیندهای تجاری شرکت ، تفکیک مناسب وظایف ، جمع آوری اطلاعات ، پیکربندی و حسابرسی عملیاتی را که توسط فرایندهای تجاری ، مقررات و استانداردهای امنیت اطلاعات PCI-DSS ، SOX ، HIPAA و غیره تعیین می شود ، تضمین می کند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس Radware اینجا کلیک کنید

یکپارچه نظارت بر کاربر واقعی (RUM) با استفاده از یک ماژول نظارت بر عملکرد برنامه (APM) که عملکرد و SLA برنامه ها را اندازه گیری می کند ، همچنین QoE کاربرانی که از طریق ADC Radware ارائه می شوند ، مدیران برنامه ها را قادر می سازد تا اطمینان حاصل کنند که برنامه ها به طور مداوم اهداف SLA را برآورده می کنند.

بهره وری و قابلیت همکاری بهتر مجهز به ابزارهای سازمانی که عملکرد روزمره را ساده می کند. فیلترهای پیکربندی چند دستگاه دستگاهها را بر اساس معیارها مدیریت می کنند ، چندین دستگاه را انتخاب می کنند و پیکربندی مشترک را همزمان انجام می دهند.

ابزار گردش و کار اتوماسیون مرکز داده بهره وری عالی از طریق مجموعه ای از ابزارها جعبه ابزار اپراتور ، الگوهای پیکربندی AppShape ، الگوهای DefencePro و vDirect که فرآیندهای متنوعی را در طول چرخه عمر تحویل برنامه و خدمات امنیتی به طور خودکار انجام می دهد.

مدیریت مبتنی بر SLA شامل داشبورد مدیریتی مبتنی بر SLA که مسائل SLA را در زمان واقعی ردیابی می کند و قبل از اینکه بر کاربر نهایی تأثیر بگذارد ، زمان را برای حل تداوم تجارت کاهش دهد و برنامه های موثر تحویل و برنامه های امنیتی را انجام دهد ، اقدام می کند.

Vision managentنمای یکپارچه از همه برنامه های امنیتی و رویدادهای امنیتی شبکه با هشدارهای زمان واقعی ،داشبورد قابل تنظیم و بینش دقیق.

 

radware vision management
لایسنس Vision Management
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه