لایسنس XProtect Corporate

نرم افزار XProtect Corporate  در دوربین مداربسته

لایسنس xprotect corporate

نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت دوربین های مداربسته تحت شبکه در مقیاس های بسیار بزرگ است که از تعداد نامحدود دوربین ، کاربر و سایت پشتیبانی می کند و می تواند برای درخواست های متعدد کاربران به صورت کاملاً هوشمند پاسخهایی بی درنگ آماده کند. یک نرم افزار آسان برای کاربری است که با لایه های مختلف مدیریتی و اتفاقات بسیار سروکار دارد. در این نرم افزار می توان سرورهای مستقل Corporate را در قالب یک سایت یکپارچه و به صورت زیرمجموعه با رعایت سلسله مراتب در اختیار داشت .

پشتیبانی از XProtect Smart wall کاربر را قادر می سازد تنظیمات دلخواه خود را بدون نیاز به تغییرات متعدد سخت افزاری برای برخورداری از صفحه های نمایش متعدد و انعطاف پذیر به راحتی به سیستم اعمال کند .

این نرمافزار برای سیستم های در مقیاس بزرگ، یک محیط کاملاً امن و دور از ریسک فراهم می کند. پشتیبانی از ذخیره سازی های جایگزین و امکان وجود سرورهای پشتیبان در نرم افزار این اطمینان را می دهد که هیچ وقفه ای در دریافت و ضبط تصاویر و صداها نخواهد داشت و همیشه به خوبی کار کند .

ورژن Enterprise یا این که Corporate نرم افزار Milestone توسعه یافته ترین ورژن لایسنس xprotect corporate است که خاص مرکز ها دارای اهمیت و بزرگ مانند فرودگاه ها و متروها است .

ورژن Corporate نرم افزار XProtect مایلستون، ابزاری توانمند در موضوع مدیریت کل سامانه حراستی یک اداره فراوان وسیع است . این ورژن برای وبسایت های بزرگ و اصلی پباده سازی شده و قابلیت و امکان اجرای به طور همزمان روی یک سری سرور را دارد .

رابط کاربری سهل وآسان آن زمان راه‌اندازی پروژه را کمتر کرده و همینطور به اپراتورها این اذن را می‌دهد تا با سهولت با این سیستم کار نمایند . امکان تعریف ساختار درختی به دپارتمان های متفاوت یک اداره و تجمیع تصاویر در یک سرور مرکزی یا این که به عبارتی Federation، بی حریف بوده و مدیریت کلان و خرد حراست یک اداره وسیع را در کنار یکدیگر ممکن به وجود می آورد.

قابلیت های بارز این نرم افزار

  • مدیریت متمرکز و یکپارچه سرورها ، تجهیزات و کاربران
  • انعطاف پذیری بسیار برای تنظیمات موردنظر
  • مدیریت تمامی سرورها در یک نقطه
  • پشتیبانی وسیع از نرم افزار SOL Server
  • قابلیت خطایابی اتوماتیک سرور
  • استفاده بهینه تر از CPU و سخت افزارها
نرم افزار xprotect corporate
لایسنس xprotect corporate
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه