لایسنس XProtect Expert

نرم افزار های Milestone 

 لایسنس xprotect expert

 

نرم افزارهای مدیریت تصویر مایلستون یا Milestone یک نرم افزار قدرتمند که پرفروش ترین مدل نرم افزار مایل استون ورژن milestone corporate میباشد. ورژن های متعدد این نرم افزار از کسب و کار کوچک تا سازمانهای بزرگ را پوشش داده و تجهیزات گسترده این نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین مداربسته را بیشتر از پیش قابل اطمینان سهل وآسان کرده است.

این نرم افزار محاسبه چهره ای بر طبق پلتفرم باز برای کسب و امور در ابعاد متعدد مطلوب است, چه انگیزه شما حفاظت از یک مغازه باشد و چه یک اداره یکسری شعبه ای گسترده, نرم افزار XProtect مایلستون Milestone به شایسته ترین نحو ممکن نیاز شما را برطرف می نماید.

معرفی نرم افزار XProtect Expert

یک نرم افزار مدیریت تصاویر برای  پروژه های با مقیاس متوسط تا بزرگ می باشد . این نرم افزار دارای یک تکنولوژی جدید است که با هدف تضمین جامعیت ویدیو ، طراحی و ایجاد گردیده است . هدف اصلی این نرم افزار ، علاوه بر تضمین امنیت ، بالا بردن کارایی سیستم و تسریع عملکرد سخت افزار ، می باشد .

یکی از قابلیتهای ویژه این نرم افزار ، ضبط پیوسته و بدون وقفه می باشد که اگر سرورها دچار مشکل شدند هم باز ، به کار خود ادامه داده و فرآیند ضبط متوقف نمی گردد .

مدیریت مرکزی تعداد نامحدودی از دوربینها و کاربرها و سرورها ، این نرم افزار را به یک انتخاب مناسب برای کارخانه های بزرگ تبدیل کرده است که دارای قسمتهای مختلف در مکانهای متفاوت می باشند . این نرم افزار با استفاده از نقشه های چند لایه و سیستم هشدار و ویدیو wall ، برای استفاده در مکانهایی که به نظارت زنده نیاز دارند ، مانند استادیوم ها ، بسیار مناسب می باشد .

به صورت کلی میتوان خصوصیات این نرم افزار را به صورت زیر بیان کرد :

  • مدیریت مرکزی قدرتمند : در این نرم افزار چندین قابیلت دست به دست هم داده اند تا یک مدیریت یکپارچه و قوی را شکل دهند . به عنوان مثال ، با بهره گیری از قابلیت مدیریت گروهی ابزار ، میتوان مدیریت دوربینها و سایر ابزار متصل به آنها را با سرعت و منظم انجام داد . این مورد در نصبهای مقیاس بزرگ بسیار کارآمد می باشد.

 

xprotect expert

لایسنس xprotect expert

 

  • ضبط ویدیو با کارایی بالا : چندین عامل گوناگون در این نرم افزار وجود دارند که باعث ایجاد این قابلیت برای آن شده اند . از جمله آنها میتوان به وجود سرور ضبط کننده با کارایی بالا اشاره نمود. یعنی با استفاده از یک ویندوز ۶۴ بیتی ، سرور ضبط کننده ما از حداقل سرعت ضبط ۱ Gbit/s پشتیبانی مینماید. همچنین میتوانیم به هر تعداد که خواستیم ، سرور اضافه کرده و سیستم را گسترش دهیم . این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که اگر اتفاقی برای سرورها و یا هر جزء دیگری از سیستم بیفتد ، فرآیند ضبط به هیچ عنوان متوقف نشده و ادامه خواهد یافت .

 

تکنولوژی پیشرفته امنیتی

 

  • بهینه سازی عملکرد سیستم : این نرم افزار به طور پیوسته ، بار اضافه بر روی سرورهای ضبط کننده را تعدیل می کند . بدین ترتیب که از روی برنامه ، دوربین ها را با ایجاد کمترین وقفه ، از یک سرور به یک سرور دیگر جا به جا میکند به گونه ای که دیگر نیازی به تنظیم دوباره دوربین نمی باشد . قابل ذکر است که XProtect Expert شامل چندین تکنولوژی پیشرفته امنیتی نیز برای نصبهای با ریسک بالا می باشد .

 

نرم افزار xprotect expert
لایسنس xprotect expert
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک به موسسه خیریه