شرکت افزارپرداز هوشمند سورنا

دسته بندی محصولات

شرکت افزارپرداز هوشمند سورنا

دسته بندی محصولات

لایسنس Imagicle

مشخصات

Imagicle یک شرکت تأسیس‌شده در سال 2010 در ایتالیا است. این نرم‌افزار بر بهبود سیستم‌های ارتباطی سازمانی مانند سیسکو، با تمرکز بر انعطاف‌پذیری و هماهنگی با فناوری‌های موجود، تمرکز دارد.

لایسنس Imagicle

بررسی تخصصی

توضیحات

شرکت Imagicle، که در سال ۲۰۱۰ در ایتالیا تأسیس شد، علاوه بر دفاتر خود در میامی و دبی، مجموعه کاملی از برنامه‌های مورد نیاز برای ارتباطات Unified را ارائه می‌دهد. این شرکت برنامه‌هایی تولید می‌کند که به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا ارتباطات خود را به شیوه‌ای سریعتر، هوشمندانه‌تر، و آسان‌تر انجام دهند. در مورد لایسنس‌ Imagicle، این شرکت لایسنس‌هایی را برای استفاده از نرم‌افزارهای خود ارائه می‌دهد، که این امر بخشی مهم از مدل کسب‌وکار آن است. لایسنس‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا از نرم‌افزارهای Imagicle در محیط‌های کاری خود به صورت قانونی و مطابق با شرایط و ضوابط تعیین‌شده توسط شرکت استفاده کنند.

لایسنس Imagicle

Imagicle License کاملترین مجموعه برنامه های UC را در یک مجموعه ارائه می دهد و این امر باعث ساده سازی استقرار، مدیریت و استفاده می شود. هم اکنون در ۱۵۰ کشور جهان مشتریان از Imagicle ApplicationSuite  بهره می برند که در یک مجموعه مجزا با کاملترین برنامه های کاربردی برای تقویت خدمات مشتری، کنترل و تحلیل تماسها، مجازی سازی سرویس فکس، ارائه خدمات پیشرفته دایرکتوری، ضبط تماس و … به سیستم عامل های Cisco UC اضافه می کند.  

ماژول های Imagicle ApplicationSuite

ماژول های زیر جزو پرفروش ترین محصولات Imagicle میباشد:

محصول Imagicle StoneFax

Imagicle StoneFax یک سرور IP Fax کاملاً مبتنی بر نرم‌افزار است که به‌طور موثری مدیریت فکس را مجازی‌سازی می‌کند و ارسال و دریافت فکس در محل کار را سریع، آسان و ایمن می‌کند. این برنامه امکان ارسال فکس را مستقیماً از طریق حساب کاربری هر کاربر فراهم می‌آورد و از طریق ایمیل، وب، چاپگرهای چندمنظوره، در Cisco Jabber و قابلیت‌های تحرک در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها قابل دسترسی است.

Cisco StoneFax را به عنوان راه‌حل رسمی سرور فکس در سراسر جهان انتخاب کرده و از فوریه ۲۰۱۲، این برنامه برای خرید مستقیم از Cisco GPL در برنامه Solutions+ قرار دارد. برای استفاده از Imagicle StoneFax، لایسنس‌ Imagicle لازم است. این لایسنس‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا از نرم‌افزار StoneFax در محیط کاری خود به صورت قانونی استفاده کنند و مطابق با شرایط و ضوابطی که توسط شرکت Imagicle تعیین شده‌اند، عمل نمایند. استفاده از Imagicle StoneFax به دلیل انعطاف‌پذیری، قابلیت اعتماد، و مقیاس‌پذیری‌اش محبوب است.

Imagicle StoneFax

ویژگی های Imagicle StoneFax

این محصول از قابلیت های زیر برخوردار است و مدیران میتوانند از آنها برای پویا تر کردن شبکه خود استفاده نمایند:

 • ارسال و دریافت در هر جا: دارا بودن تعداد زیادی گزینه ارسال و دریافت برای پاسخگویی به هر نیاز، پشتیبانی از هر مشتری و سرور ایمیل
 • امن و شخصی: با استفاده از پروتکل های ایمن سازی می توانید به فکس های شخصی، به صورت محفوظ و ایمن از طریق ایمیل و وب یا دستگاه تلفن همراه دسترسی پیدا کنید.
 • پشتیبانی از تمام فرمت ها: پشتیبانی از فرمت های متعدد برای ارسال فکس به طور مستقیم از PDF ،Word ، Excel ،PowerPoint ،TIFF ،JPG ،PNG حتی با تعداد زیادیپیوست های مختلف
 • فکس های مرتب و متمرکز: برای حداکثر کارآیی، با شماره های مرجع، بایگانی خودکار مرکزی را می توانید مدیریت و بهره وری کنید.
 • قابل استفاده در موبایل و دستگاههای با قابلیت جابجایی: این برنامه قابلیت استفاده برای دستگاه های iOS و Android جهت ارسال، دریافت و بایگانی را داراست.

Imagicle Budget Control

محصول Imagicle Budget Control 

این روش، یک روش هوشمند و ساده برای تعیین بودجه تلفن شما می باشد. با استفاده از کنترل بودجه لایسنس Imagicle، می توانید به طور هوشمندانه، بودجه مشخصی را برای تماس های هر کاربر، بخش و مرکز اختصاص دهید. برای جلوگیری از تماسهای غیرمجاز، می توانید وقتی از بودجه تعیین شده بیشر شد، هزینه نیز بیشتر شده و تلفن را قفل کنید. این یک مکمل ایده آل برای راه حل های صورتحساب Imagicle است.

 ویژگی های Imagicle Budget Control

این محصول از قابلیت های زیر برخوردار است و مدیران میتوانند از آنها برای پویا تر کردن شبکه خود استفاده نمایند:

 • بودجه شخصی برای هر کاربر: با یک کلیک به راحتی می توانید به یک کاربر یا یک بخش یا مرکز بودجه اختصاص دهید.
 • دریافت هشدار از طریق ایمیل: هنگامیکه بودجه تعیین شده به آستانه اتمام رسید شما از طریق ایمیل می توانید یک هشدار دریافت کنید و همچنین خلاصه استفاده منظم از بودجه را دریافت می کنید.
 • قفل تلفن: قفل خودکار تلفن برای جلوگیری از برقراری تماس تلفنی بیشتر پس از به اتمام رسیدن بودجه تعیین شده.
 • تحلیل بودجه: با گزارش های از پیش تنظیم شده برای ایده آل ترین برنامه ریزی بودجه های آینده و بهبود استفاده از تلفن شرکت شما.
 • اعتبار باقیمانده: در زمان تعیین شده اعتبار باقیمانده قابل مشاهده است و نمای مصرف فوری را ارائه می دهد.

محصول Imagicle Call Recording

Imagicle Call Recording یک راه‌حل نوآورانه برای ضبط متمرکز تماس‌ها بر روی سیستم‌های Unified Communications (UC) سیسکو است. این سیستم امکان ضبط و بایگانی تماس‌ها را به راحتی فراهم می‌کند و برای استفاده کاربردی و قابل اعتماد طراحی شده است. Imagicle Call Recording به دلیل انعطاف‌پذیری، قابلیت اطمینان و قیمت مناسب‌اش محبوب است. این سیستم برای شرکت‌هایی که به ضبط تماس‌ها به دلایل قانونی، آموزش اپراتورها، یا فقط برای پیگیری تماس‌های مهم نیاز دارند، بسیار مناسب است. برای استفاده از Imagicle Call Recording، داشتن Imagicle License ضروری است. این لایسنس‌ها به شرکت‌ها اجازه می‌دهند تا به صورت قانونی از نرم‌افزار Call Recording استفاده کنند و مطابق با شرایط و ضوابط تعیین شده توسط Imagicle عمل نمایند. لایسنس‌ها اطمینان می‌دهند که شرکت‌ها می‌توانند از این ابزار قدرتمند به شیوه‌ای ایمن و مطابق با قوانین استفاده کنند

ویژگی های Imagicle Call Recording

این محصول از قابلیت های زیر برخوردار است و مدیران میتوانند از آنها برای پویا تر کردن شبکه خود استفاده نمایند:

 • همیشه روشن است: شما می توانید به صورت اتوماتیک هر تماس ورودی و خروجی(با هر فیلتر مورد نظر) بدون نیاز به مداخله ضبط کنید.
 • استفاده آسان:استفاده از آن آسان بوده و برای استفاده از آن نیاز به آموزش خاصی نمی باشد.
  • بایگانی خودکار: به طور خودکار ضبط های رمزگذاری شده خود را روی سرور محلی یا در NAS خارجی (رمز گذاری شده) ذخیره و فهرست بندی کنید.
 • ساخته شده برای سیسکو: از فن آوری های ساخته شده در سیسکو در تلفن های IP، ضبط مبتنی بر شبکه از gateway های صوتی و تماس های کنفرانس استفاده می کند.

Imagicle Call Recording

محصول Imagicle Speedy Enterprise

ماژول Speedy Enterprise راه حلی برای متمرکز کردن و همگام سازی دایرکتوری های شرکت، ارائه جستجوی سریع، کلیک بر روی تماس و شناسه تماس گیرنده بر روی تلفن، وب، موبایل و cisco jabber است. این گواهی سازگار با سیسکو است و توسط سیسکو به عنوان راه حل رسمی آن در سراسر جهان انتخاب شده است. از فوریه ۲۰۱۲ ، شرکت Imagicle Speedy Enterprise برای خرید مستقیم در Cisco GPL از طریق برنامه Solutions + در دسترس است.

 ویژگی های Speedy Enterprise

این محصول از قابلیت های زیر برخوردار است و مدیران میتوانند از آنها برای پویا تر کردن شبکه خود استفاده نمایند:

 • همه چیز در دسترس است: مدیریت کامل ارتباط داخلی و خارجی، شخصی، گروهی و شرکتاز تلفن، تلفن هوشمند، وب وcisco jabber
 • می دانید چه کسی تماس می گیرد: به اصطلاح تشخیص تماس گیرنده در صفحه نمایش تلفن، در کنسول cisco jabber و Imagicle Attendant
 • جهت تماس کافیست کلیک کنید: از طریق تلفن، وب، برنامه تلفن همراه جستجو کنید و روی تماس خود کلیلک کنید تا مستقیما از تلفن خود تماس بگیرید.

Imagicle Queue Manager Enterprise

ماژولImagicle Queue Manager  راه حلی است که به شما  این امکان را می دهد منوی حضور خودکار را با صف پیشرفته مدیریت کنید، ارسال تماس به اپراتورهای مختلف بر اساس وضعیت آنها، به شما امکان می دهد صف ها را با استفاده از آمار پیشرفته تجزیه و تحلیل کنید.

 ویژگی های Imagicle Queue Manager Enterprise

 • کامل و پیشرفته: پشتیبانی از صف های متعدد برای الگوریتم های توزیع خودکار و حضور پیشرفته
 • پیام برای همه: پیامهای استقبال متفاوت و قابل تنظیم از پیش تنظیم شده به شش زبان
 • مستقل: به تنهایی و مستقل از کنسول شرکت کننده نیز، تماسهای صف را حتی از طریق تلفن نشان می دهد.

محصول Imagicle Hotel Pack

بهره مندی از یک پلتفرم UC Cisco برای هتل شما هرگز آسان و مقرون به صرفه نبوده است.  Imagicle Hotel Pack برای Cisco UC تمام ویژگی های مهمان نوازی هر سیستم عامل سیسکو را فراهم می کند. Imagicle Hotel Pack به شما امکان می دهد تا سیستمهای نهایی Cisco UC را در هتل خود به کار ببرید و تمام خدمات مورد نیاز خود را در یک مجموعه مجزا، روی یک سرور واحد اضافه کنید.

ویژگی های Imagicle Hotel Pack

 • با استفاده از Imagicle Hotel Pack یک ستاره اضافه کنید: Imagicle License به شما این امکان را می دهد تا سیستم‌های نهایی Cisco UC را در هتل خود به کار ببرید و تمام خدمات مورد نیاز خود را در یک مجموعه مجزا، روی یک سرور واحد اضافه کنید.
 • از ورود به سیستم تا ورود به سیستم: این برنامه امکان IP-Phone را فراهم می کند و نام مهمان را در هنگام ورود به سیستم قرار می دهد، تماس های بیدارکننده را اجرا می کند ، نامه صوتی را مدیریت می کند، صورتحساب تماس را فراهم می کند، وضعیت اتاق را تنظیم می کند و تلفن ها را در هنگام ورود به سیستم قفل می کند.
 • استفاده برای کارمندان: Hotel Pack شامل حسابداری مکالمه و نامه صوتی برای کارمندان شما است، اما می توانید سرور فاکس IP ،ACD / IVR پیشرفته، کنسول حضار و شناسه دایرکتوری تماس گیرنده را نیز برای خدمات چشمگیر مشتری اضافه کنید.
 • میتوانید تلفن های خود را انتخاب کنید: Hotel Pack می تواند خدمات مستقر در CUCM ،BE6K-BE7K را برای استقرار در محل و HCS برای استقرار cloud ارائه دهد. این امکان را به شما می دهد تا از هر تلفن IP Cisco انتخاب کنید اما حتی از تلفن های آنالوگ نیز پشتیبانی می کند.

محصول Imagicle Blues Attendant

بهترین و کاملترین راه حل کنسول اپراتور می باشد. کنسول Imagicle Attendant Console یک راه حل نرم افزاری کنسول اپراتور است که کاملاً با شرکت Imagicle Queue Manager Enterprise برای ساده سازی و بهبود مدیریت تماس های دریافتی ادغام می شود. هنگام ایجاد آن، ما به هر یک از اپراتورهای تلفنی نیاز داشتیم تعامل ایجاد می شود. هزار جزئیات کوچک با هم ترکیب شده اند تا یک رابط کاربری ساده و جذاب ایجاد کنند که همه چیز را با یک کلیک در دسترس قرار دهد. هم برای کاربران ویندوز و هم برای مک در دسترس است.

ویژگی های Imagicle Blues Attendant

این محصول از قابلیت های زیر برخوردار است و مدیران میتوانند از آنها برای پویا تر کردن شبکه خود استفاده نمایند:

 • جذاب و آسان: جذاب، کاربردی آسان و ارائه امکانات فراوان، کار اپراتورهای شرکت شما را ساده تر می کند.
 • به هشت زبان موجود در جهان: انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، عربی، پرتغالی، هلندی و ایتالیایی.
 • آرامش خاطر برای هر اپراتور: با ادغام با CRM / ERP ،KPI شخصی، اطلاع رسانی از طریق ایمیل، متن و موارد دیگر، برای هر اپراتور مناسب است.
 • صف بندی و راهنماها: ایده آل با سایر برنامه های Imagicle به عنوان مثال Queue Manager Enterprise، برای دیدن صف و اطلاعات تماس گیرنده، راهنما برای یافتن همه مخاطبین مورد نیاز به راحتی.
 • برای همه در دسترس است: گواهینامه برای اپراتورهای کم بینایی و نابینا. سازگار با ذره بین ZoomText، صفحه نمایش بریل و Vocalizer

Imagicle Billy Blue’s

Billy Blue’s 4 یک راه‌حل پیشرفته برای تجزیه و تحلیل و نظارت بر ترافیک تلفنی سیستم‌های Cisco UCM، BE6000-7000 و HCS است که نظارت کامل بر تماس‌ها را فراهم می‌کند. این سیستم، که کامل، مقیاس‌پذیر و آماده استفاده است، توانایی برآورده کردن نیازهای متفاوت مشتریان در محیط‌های یک یا چند سایتی را دارد و برای کاربران از چند نفر تا 50,000 برنامه افزودنی پاسخگو است. از فوریه 2012، Billy Blue’s در Cisco GPL از طریق برنامه Solutions+ برای خرید مستقیم در دسترس است. این محصول دارای گواهینامه سازگاری با سیسکو بوده و به عنوان راه‌حل رسمی توسط سیسکو در سراسر جهان انتخاب شده است. برای استفاده از Billy Blue’s 4، لایسنس Imagicle ضروری است، که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا به صورت قانونی و مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط Imagicle از این نرم‌افزار استفاده کنند.

ویژگی های Imagicle Billy Blue’s

این محصول از قابلیت های زیر برخوردار است و مدیران میتوانند از آنها برای پویا تر کردن شبکه خود استفاده نمایند:

 • کامل و فعال: داشبورد، هشدارها و ده ها گزارش آسان و آماده با برنامه ریزی پست الکترونیکی با فرکانس مورد نظر خود را داراست.
 • همه چیز تحت کنترل است: کنترل کامل ترافیک ورودی، ورودی و داخلی، تجزیه و تحلیل و همراه با جزئیات مربوطه: مراکز هزینه، دپارتمان ها و غیره
 • یکپارچه و شخصی است: برای اختصاص صحیح تماس و ارائه با دایرکتوری شرکت یکپارچه شده است، دارای دسترسی چند سطحی می باشد.
 • قدرتمند و انعطاف پذیر است: دارای چند سایت-کشور-منطقه زمانی-ارز-خوشه-بستر-حامل وهمچنین آماده شبکه های سیستم تلفنی است.
 • سریع و قابل اعتماد: بر اساس سرور مایکروسافت SQL برای تضمین امنیت نهایی و عملکرد برتر حتی برای بایگانی با میلیون ها تماس مناسب است.
نظرات

محصولات زیر مجموعه

سوالات متداول

استعلام قیمت

 • Max. file size: 8 MB.

لایسنس Imagicle

مشخصات

Imagicle یک شرکت تأسیس‌شده در سال 2010 در ایتالیا است. این نرم‌افزار بر بهبود سیستم‌های ارتباطی سازمانی مانند سیسکو، با تمرکز بر انعطاف‌پذیری و هماهنگی با فناوری‌های موجود، تمرکز دارد.

بررسی تخصصی

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Golicense
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.