شرکت افزارپرداز هوشمند سورنا

دسته بندی محصولات

شرکت افزارپرداز هوشمند سورنا

دسته بندی محصولات

لایسنس GFI

مشخصات

GFI یک شرکت فناوری اطلاعات است که محصولات نرم‌افزاری متنوعی را برای تأمین امنیت، مدیریت و ارتباطات شبکه ارائه می‌دهد. محصولات GFI به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا از داده‌ها و منابع شبکه خود در برابر تهدیدات امنیتی محافظت کنند.

لایسنس GFI

بررسی تخصصی

توضیحات

کمپانی GFI با دارا بودن لایسنس GFI استاندارد، به عنوان یک شرکت بین‌المللی عمل می‌کند که توانمندی تجزیه و تحلیل نیازهای منطقه‌ای را دارد. این توانایی به ارائه راهکارهای فنی و سازگار با متغیرهای مختلف کاربران در سراسر جهان منجر شده و حتی این شرکت را قادر ساخته است تا نیازهای پیش‌روی کسب و کارها را پیش‌بینی و پاسخگو باشد، حتی قبل از اینکه آن‌ها به بازار معرفی شوند. کمپانی GFI راه حل های مناسبی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط را ارائه می دهد. راه حل های این شرکت مناسب برای مدیران فناوری اطلاعات می باشد و کار کشف، مدیریت و امنیت شبکه ها، سیستم ها، برنامه های کاربردی و ارتباطات را در هر کجا که باشند را برای آنها راحت می کند.

لایسنس GFI

GFI به مشتریان خود در سراسر جهان متعهد می باشد تا تخصص های مورد اعتماد، راه حل های مهندسی متناسب با نیازشان به همراه تمرکز بالا در برتری امنیتی را ارائه نماید. نرم افزار های تولید شده توسط GFI  را می توان در چهار گروه تقسیم بندی کرد:

 1. محصولات بایگانی کننده و اسناد و سیستم فکس
 2. سیستم ها و راهکارهای امنیتی شبکه
 3. سیستم های امنیتی وب و میل سرور
 4. سرویس های مدیریتی

شرکت مورد بررسی دارای شبکه گسترده ای از شرکت ها با هزاران شبکه همکار در سراسر دنیا می باشد. کمپانی GFI جوایز بسیاری دریافت نموده است و به مدت طولانی شریک Microsoft Gold ISV می باشد.

محصولات GFI

محصولات GFI در دنیای فناوری اطلاعات، به عنوان راهکارهای نوآورانه و قابل اعتماد شناخته می‌شوند. این شرکت، که تخصص خود را در زمینه‌های امنیت شبکه، مدیریت ایمیل، و نظارت بر شبکه‌ها متمرکز کرده است، محصولاتی را ارائه می‌دهد که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا از داده‌ها و منابع خود در برابر تهدیدات سایبری محافظت کنند. لایسنس GFI با تأکید بر امنیت، کارایی و سهولت استفاده طراحی شده‌اند، به طوری که هم برای سازمان‌های کوچک و هم برای موسسات بزرگ مناسب هستند.

یکی از ویژگی‌های برجسته محصولات GFI، توانایی آن‌ها در ارائه راهکارهای جامع و یکپارچه است. این شرکت با ارائه محصولاتی مانند GFI LanGuard، که یک ابزار امنیتی چندمنظوره برای نظارت و مدیریت آسیب‌پذیری‌ها است، و GFI MailEssentials، که یک راهکار قدرتمند برای مدیریت ایمیل و محافظت در برابر اسپم و بدافزارها می‌باشد، به کاربران امکان می‌دهد تا با چالش‌های مختلف امنیتی به طور مؤثر مقابله کنند. با تمرکز بر نوآوری و پشتیبانی فنی قوی، GFI به عنوان یک شریک قابل اعتماد در عرصه فناوری اطلاعات مطرح است. در ادامه میتوانید با قابلیت های این محصول آشنا شوید:

 معرفی ابزار اسکنر امنیتی و گزارش GFI

در بحث معرفی ابزارهای امنیتی و اسکنرهای امنیتی بعد از Nessus ابزار GFI Languard را می توان به عنوان یکی از بهترین ها در این حوزه معرفی کرد، این ابزار در واقع یک مشاور امنیت مجازی برای یک ITPRO است. این ابزار به شما پیشنهادهای در خصوص Patch های امنیتی که باید بر روی سرورها نصب شوند می دهد، ضمن این فرآیند ارزیابی آسیب پذیری ها و بازرسی های امنیتی سرویس های شبکه را نیز انجام می دهد.

استفاده مکرر از این ابزار برای جمع‌آوری دارایی‌های شبکه و فرآیند Asset Inventory نشان‌دهنده اهمیت و کارایی آن در ارائه اطلاعات دقیق و جامع درباره سیستم‌های شبکه است. این ابزار نه تنها در مستندسازی کمک‌رسان است، بلکه در مدیریت تغییرات شبکه، تجزیه و تحلیل ریسک، و موضوعات مرتبط با مدیریت امنیت، به ویژه در زمینه عدم انطباق‌ها در استاندارد ISO 27001، بسیار مفید واقع می‌شود.

محصول GFI با فعالسازی لایسنس آن به کاربران امکان دسترسی کامل به قابلیت‌های ابزار را می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که آن‌ها همیشه از آخرین به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی‌های فنی بهره‌مند می‌شوند. با داشتن GFI License، کاربران می‌توانند از یک تجربه کاربری بی‌نقص و امنیت داده‌های بی‌وقفه بهره‌مند شوند، که این امر در بهبود کلی فرآیندهای شبکه و امنیت آن‌ها بسیار مهم است.

مهمترین قابلیت های این ابزار امکان ایجاد کردن اسکن های امنیتی شخصی سازی شده، شناسایی آسیب پذیری های امنیتی و ارائه پیشنهاد و نصب Patch برای رفع مشکل امنیتی، ایجاد کردن انواع تست ها و اسکن ها و اطمینان حداقلی در خصوص لایسنس امنیت Application های موجود بر روی سرورها را می توان نام برد.

GFI MAXfocus Remote Management

يک پلتفرم مديريت از راه دور که به شما در خارج از محل کار به رشد کسب و کارتان کمک مي‌کند. درآمد بالاتر، جذب مشتريان بيشتر، کمک و جذب آسان مشترياني که سرگردان هستند از نتایج استفاده از این محصول می باشد. ابزار Remote Monitoring and Management (RMM) براي استفاده توسط هر يک از مدل‌هاي کسب و کار ساخته شده است. اينکه آيا شما پشتيبان بانک يا مديريت خدمات باشيد، MAX Remote Management براي ارائه هرچه بهتر پشتيباني IT به شما کمک خواهد کرد.

GFI MAXfocus Service Desk

تغيير مدل خدمات helpdesk با اتکا به MAX Service Desk. راه‌هاي قديمي انجام کارها نياز به سرمايه گذاري قابل توجه و بي انتها، هزينه بالاي نگهداري و هزينه‌هاي کارکنان بخش پشتيباني هستند. بهبود تجارب مشتري و افزايش فرآيندهاي عملياتي خود در تمام مناطق با پشتيباني کاملاً يکپارچه مديريت خدمات و ارائه سرويس در هر زمان و هر مکان. Service Desk به عنوان يکي از ويژگي‌هاي MAX Remote Management نيز در دسترس است.

GFI Mail Archiver

GFIMAX Mail Archive، با ارائه راهکاری ساده برای نصب و قابلیت ارائه به سرویس‌دهندگان آرشیو نامه‌های الکترونیکی، به طور خاص برای شرکت‌های خدمات IT و MSP‌ها طراحی شده است.

این سیستم در دسترس بوده و امکان آرشیوبندی ترافیک ورودی و خروجی مشتریان و حتی پیام‌های داخل سازمانی آن‌ها را در کمتر از ۱۰ دقیقه یا با چند کلیک کوتاه فراهم می‌آورد. این فرآیند به صورت امن و با استفاده از رابط کاربری گرافیکی مناسب انجام می‌شود. دسترسی مجدد به این اطلاعات بسیار ساده است و از طریق جستجو، ارجاع و امکانات بازیابی امکان‌پذیر می‌باشد.

مهم است که توجه داشته باشیم که استفاده از GFIMAX Mail Archive نیازمند دریافت GFI License است. این لایسنس به کاربران اجازه می‌دهد تا از تمامی قابلیت‌ها و امکانات این سیستم به صورت کامل و بدون محدودیت استفاده کنند. دریافت لایسنس GFI یک گام ضروری برای بهره‌برداری از این سیستم پیشرفته و امن آرشیوبندی است.

GFI Mail Archiver

GFI MaxMail Protection

بهره وري مداوم و امنيت نامه‌هاي الکترونيکي راه حل متمرکز بر روي سرور به صورت ضد هرزنامه چند لايه. همانند نرم افزار GFI MailEssential نه تنها يک بلکه دو موتور قوي ضد هرزنامه را براي مسئولين شبکه با کمترين احتياج به پيکربندي خاص با بالاترين نرخ شناسايي هرزنامه را به همراه دارد. اين نرم افزار براي ارائه دهندگان خدمات (Service Provider) مي‌باشد.

لایسنس GFI

GFI MAXfocus Backup

حفاظت بهتر از اطلاعات با پشتيبان گيري بهتر شروع مي‌شود.گارانتي و تداوم مشتريان کسب و کار شما با سرويس hybrid cloud  پشتيبان و بازيابي اطلاعات در زمان بروز فاجعه با بکار گیری این محصول صورت می گیرد.

کار با این ابزار فوق العاده آسان بوده و براي مديريت از طريق فقط يک پنجره براي حفاظت از داخل و خارج مجموعه شما انجام می پذیرد. شما مي‌توانيد فرآيند پشتيبان گيري و بازيابي را در سطح فايل، نرم افزار و محافظت از دستگاه‌هاي فيزيکي و مجازي را با استفاده از کليدهاي ميانبر انجام دهيد. آرامش را به مشتريان خود بدهيد و اجازه دهيد کارهاي سخت را ما انجام دهيم.

GFI FAXMaker

سرور FAX تحت شبکه برای Exchange/SMTP/Lotus، نرم‌افزاری است که توانایی مدیریت FAX را برای سازمان‌های کوچک و بزرگ فراهم می‌کند. این نرم‌افزار به صورت خاصی طراحی شده است تا صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه و وقت برای دریافت و ارسال فاکس‌ها و چاپ کردن آن‌ها ایجاد کند. هزینه نصب و نگهداری این سیستم بسیار پایین‌تر از دستگاه فاکس معمولی است، که این خود یکی از ویژگی‌های برجسته آن به شمار می‌رود.

با بهره‌گیری از قابلیت‌‌های لایسنس GFI، سازمان‌ها می‌توانند به تمامی قابلیت‌های این نرم‌افزار دسترسی داشته باشند و از به‌روزرسانی‌های مداوم و پشتیبانی فنی متخصصین GFI بهره‌مند شوند. این لایسنس اطمینان می‌دهد که نرم‌افزار همواره با آخرین پیشرفت‌ها و استانداردهای فناوری همگام باشد، که این امر به بهبود کارایی و افزایش امنیت در مدیریت ارتباطات فاکس کمک شایانی می‌کند.

GFI FAXMaker

GFI MailArchiver

آرشيو نامه‌هاي الکترونيکي سرور Exchange، مديريت و اجرا نرم افزار GFI MailArchiver يک آرشيو کننده نامه‌هاي الکترونيکي است که مشکلات مديريت نامه‌هاي الکترونيکي شما را بر روي Exchange به عهده مي‌گيرد. با GFI MailArchiver نگراني‌هاي مربوط به نامه‌هاي الکترونيکي شما رفع خواهد شد. تمامي نامه‌ها در يک محل متمرکز ذخيره خواهد شد و دسترسي ساده دو طرفه به صورت اول، دسترسي به پوشه شخصي Outlook کاربر و دوم، استفاده از جستجوگر وب را به شما مي‌دهد.

GFI MAXfocus Mail Security

مديريت امنيت ايميل، دقت، تداوم و کنترل کامل راه حل‌هاي MAX Mail Security، براي مديريت يکپارچه پست الکترونيکي و به طور خاص براي ارائه دهندگان خدمات مديريت (MSP)ها و شرکت‌هاي پشتيبان IT مي‌باشد. با يک کنسول براي امنيت ايميل، پيوستگي و آرشيو؛ راهکاري امن و آسان براي استفاده از ايميل براي جذب و حفظ مشتريان خود.

GFI Mail Essentials

راه حل ضد هرزنامه براي Exchange/SMTP/Lotus راه حل متمرکز بر روي سرور به صورت ضد هرزنامه چند لايه. GFI MailEssential نه تنها يک بلکه دو موتور قوي ضد هرزنامه را براي مسئولين شبکه با کمترين احتياج به پيکربندي خاص با بالاترين نرخ شناسايي هرزنامه را به همراه دارد.

GFI WebMonitor

يک راه حل آسان و مطمئن جهت مديريت فعاليتهاي مربوط به Web اي، براي مديران شبکه فراهم کرده و محيط شبکه را در برابر دريافت فايلهاي حاوي ويروس و يا ديگر بدافزارها محافظت مي‌کند. اين نرم افزار، ابزاري براي مديريت کاربراني که از اينترنت استفاده و فايل دريافت مي‌کنند، فراهم مي‌کند که اين امر باعث افزايش امنيت شبکه و بهره وري کاربران مي‌شود. نرم افزار GFI WebMonitor به صورت يک plug-in اختصاصي جهت استفاده در ISA يا TMG نيز موجود است.

GFI EndPoint Security

این نرم‌افزار قابلیت کنترل دسترسی به دستگاه‌های جانبی مانند USBها، کارت‌های حافظه و موبایل‌های هوشمند را داراست. با استفاده از لایسنس GFI، کاربران می‌توانند به تمامی قابلیت‌های این نرم‌افزار دسترسی داشته باشند و از به‌روزرسانی‌های امنیتی مداوم بهره‌مند شوند.

این لایسنس، که به صورت سالانه یا چندساله قابل تمدید است، اطمینان می‌دهد که نرم‌افزار همیشه با آخرین استانداردهای امنیتی همگام باشد، و در نتیجه، سازمان‌ها می‌توانند از حفاظت پیشرفته در برابر تهدیدات سایبری مطمئن باشند.

GFI Events Manager

ثبت، مديريت، آرشيو بندي کليه رخدادها در سطح سيستم عاملهاي داخل شبکه و مانيتور کردن به صورت همزمان موارد ثبت شده است. باعث تسهیل در کارها ی مدیریتی و کاهش هزینه ها میگردد. جمع آوری، طبقه بندی و یکپارچه سازی اطلاعات Log از تمامی منابع شبکه، میزان فعالیت و بروزماندن سیستم ها را افزایش می دهد. 

ویژگی های این محصول عبارت است از:

 1. حفاظت از سیستم به واسطه شناسایی و تحلیل حوادث امنیتی به وقوع پیوسته در تحلیل اطلاعات log
 2. ارتقاء امنیت به واسطه مدیریت اقدامات مکانیسم هاو اپلییشن های مرتبط با امنیت
 3. کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری به واسطه مدیریت اتوماتیک IT
 4. شناخت و درک حوادث رخ داده در فضای IT سیستم شما
 5. فعال و بروز نگه داشتن شبکه و شناسایی مشکلات مربوط به داشبورد و هشدارهای زمان واقعی
 6. کمک به آرشیو منظم وظایف از طریق سرور SQL، بازبینی Oracle و SNMPTrap که توسط سروروها، مسیریاب ها،فایروال ها، سویچ ها، سیستم های تلفنی ،PC ها و غیره بوجود آمده اند.
 7. نظم درونی این سیستم طبقه بندی مدیریت و هشداردهی خارج از عرف مربوط به اطلاعات Log را امکان پذیر می سازد.

GFI LANGuard

لایسنس GFI به کاربران اجازه می‌دهد تا از تمامی قابلیت‌های نرم‌افزار به طور کامل و بدون محدودیت استفاده کنند. این لایسنس، که به صورت سالانه یا چندساله قابل تمدید است، اطمینان می‌دهد که نرم‌افزار همواره به‌روز بوده و از آخرین پیشرفت‌ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی بهره‌مند باشد.

با داشتن GFI License، کاربران می‌توانند از پشتیبانی فنی متخصصین GFI بهره‌مند شوند و در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند. این امر به ویژه برای سازمان‌هایی که به دنبال حفظ امنیت داده‌ها و شبکه‌های خود در برابر تهدیدات روزافزون سایبری هستند، اهمیت بسزایی دارد.

 • پويش و ارزيابي نقاط ضعف و تهيه گزارش
 • مديريت Patchهاي امنيتي
 • بازرسي شبکه و نرم افزارهاي روي شبکه
 • مديريت دارايي‌هاي شبکه
 • مديريت تغييرات
 • تحليل ريسک

GFI LANGuard

نظرات

محصولات زیر مجموعه

سوالات متداول

استعلام قیمت

 • Max. file size: 8 MB.

لایسنس GFI

مشخصات

GFI یک شرکت فناوری اطلاعات است که محصولات نرم‌افزاری متنوعی را برای تأمین امنیت، مدیریت و ارتباطات شبکه ارائه می‌دهد. محصولات GFI به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا از داده‌ها و منابع شبکه خود در برابر تهدیدات امنیتی محافظت کنند.

بررسی تخصصی

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Golicense
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.