درباره ما

  • مدیر وب سایت
  • 12:21
  • 239 بازدید

شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ( شماره ثبت 464796) در سال 1392 توسط جمعی از فعالین و متخصصین حوزه فناوری اطلاعات تاسیس گردید.این شرکت  تمرکز خود را بر ارائه راهکارها و خدمات تخصصی، فروش تجهیزات و همچنین تامین لایسنسهای اورجینال مورد نیاز سازمانها و ارگانها قرار داده است.وبسایت Golicense.ir  به عنوان ویترین معرفی و فروش لایسنسها و پل ارتباطی با مشتریان شرکت سورنا عمل میکند و طی بیش از پنج سال فعالیت خود موفق به جلب رضایت مشتریان زیادی شده است.

 

خدمات بازرگانی

ما به دلیل دارا بودن ارتباطات گسترده و بدون واسطه با تامین کنندگان اصلی و عمده ی لایسنسهای محصولات شبکه در نقاط مختلف دنیا قادر به ارائه لایسنسهای مورد نیاز مشتریان در کمترین زمان و با پایینترین قیمت (تا 95 درصد تخفیف) می باشیم. شایان ذکر است تمامی لایسنسها تحت گارانتی و پشتیبانی شرکت سورنا می باشد.

 

خدمات فنی

تیم فنی ما  از چندین نفر از کارشناسان خبره و با تجربه در زمینه شبکه با گرایش های مختلف اعم از LAN/WAN, Security, Data Center, VOIP, SIEM, Linux تشکیل شده است. هر کدام از اعضای تیم در پروژه های مختلف بانکی و سازمانی مشغول به کار بوده و یا به عنوان مشاور با ارگانها و شرکتهای مختلف همکاری میکنند. تمامی اعضا دارای بیش از پنج سال سابقه کار مرتبط می باشند که بسته به نیاز و صلاحدید کارفرما در پروژه ها دخیل خواهند شد.

 

خدمات پس از فروش

تمامی لایسنسهای ارائه شده دارای گارانتی بلند مدت شرکتی می باشد و رضایت صددرصدی مشتریان ما از خدمات پس از فروش ارئه شده گواه بر اهمیت بسیار بالای ساپورت و پشتیبانی برای ما می باشد