درباره ما


درباره ما

شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا (شماره ثبت 464796) در سال 1393 توسط جمعی از فعالین و متخصصین حوزه فناوری اطلاعات تاسیس گردید. این شرکت تمرکز خود را بر ارائه راهکارها و خدمات تخصصی، فروش تجهیزات و همچنین تامین لایسنسهای اورجینال مورد نیاز سازمانها و ارگانها قرار داده است. وبسایت golicense.ir به عنوان ویترین معرفی و فروش لایسنسها و پل ارتباطی با مشتریان شرکت سورنا عمل میکند و طی بیش از شش سال فعالیت خود موفق به جلب رضایت مشتریان زیادی شده است.

خدمات بازرگانی

ما به دلیل دارا بودن ارتباطات گسترده و بدون واسطه با تامین کنندگان اصلی و عمده ی لایسنسهای محصولات شبکه در نقاط مختلف دنیا قادر به ارائه لایسنسهای مورد نیاز مشتریان در کمترین زمان و با پایینترین قیمت (تا 95 درصد تخفیف) می باشیم. شایان ذکر است تمامی لایسنسها تحت گارانتی و پشتیبانی شرکت سورنا می باشد.

 

خدمات فنی

تیم فنی ما از چندین نفر از کارشناسان خبره و با تجربه در زمینه شبکه با گرایش های مختلف اعم از LAN/WAN, Security, Data Center, VOIP, SIEM, Linux تشکیل شده است. هر کدام از اعضای تیم در پروژه های مختلف بانکی و سازمانی مشغول به کار بوده و یا به عنوان مشاور با ارگانها و شرکتهای مختلف همکاری میکنند. تمامی اعضا دارای بیش از شش سال سابقه کار مرتبط می باشند که بسته به نیاز و صلاحدید کارفرما در پروژه ها دخیل خواهند شد.

 

خدمات پس از فروش

تمامی لایسنسهای ارائه شده دارای گارانتی بلند مدت شرکتی می باشد و رضایت صددرصدی مشتریان ما از خدمات پس از فروش ارئه شده گواه بر اهمیت بسیار بالای ساپورت و پشتیبانی برای ما می باشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا با شرکت سورنا تماس بگیرید.

02128423333

Golicense.ir@gmail.com

ارتباط مستقیم با واحد فروش:

09129159861

02188807591

Sales.golicense@gmail.com