اسمارت لایسنس PLR برای FDM سیسکو

 اسمارت لایسنس PLR برای FDM سیسکو
اسمارت لایسنس PLR برای FDM سیسکو

 

فایروال Firepower سیسکو بصورت پیش فرض دارای پنل وب FDM ( Firepower Device Manager ) میباشد و بصورت On-Box و بدون نیاز به نصب امکان مدیریت سیسکو فایرپاور را در اختیار مدیران شبکه قرار میدهد. توسط این پورتال تنها یک فایرپاور را میتوان مدیریت کرد. بوسیله این نرم افزار علاوه بر امکان اعمال تنظیمات و نمایش نمودارها میتوان لایسنس های سنتی و اسمارت سیسکو را برروی فایروال Firepower with FTD اعمال نمود.

امروزه و با معرفی سیسکو اسمارت، تمامی ویژگی ها و قابلیت های فایروال ها پس از رجیستر شدن دستگاه در وب سایت مدیریت جامع اسمارت لایسنس های سیسکو و یا CSSM فعال میگردد. همچنین برای محیط هایی که بخاطر مسائل امنیتی و سیاست های داخلی ، دسترسی مستقیم به این اینترنت ندارند، میتوان از لایسنس PLR سیسکو برای فعالسازی تمامی قابلیت های دستگاه و به بصورت دائمی استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص سیسکو اسمارت لایسنس اینجا کلیک کنید.

نحوه اعمال

برای فعالسازی ویژگی های فایروال خود مراحل زیر را انجام دهید:

  • با اتصال به پنل وب دستگاه ( با وارد کردن IP مدیریتی دستگاه، برای مثال: https://192.168.10.10 )

وارد صفحه FDM شده و نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

 اسمارت لایسنس PLR برای FDM سیسکو

  • در پنجره زیر و در قسمت سمت چپ صفحه وارد بخش Smart License شوید.

 اسمارت لایسنس PLR برای FDM سیسکو

  • در این بخش و از قسمت مشخص شده در تصویر زیر، برروی Switch to Universal PLR کلیک نمایید.

  • در مرحله آخر گزینه Generate را کلیک نموده و کد درخواست لایسنس ( Reservation Code ) ایجاد شده را برای کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارسال نمایید. این کد توسط شرکت سورنا برای یکی از گولد پارتنرهای رسمی شرکت سیسکو در آمریکا ارسال شده و پس از اخذ تاییده از شرکت سیسکو یک کد فعال سازی ( Authorization Code ) صادر و به مشتری تحویل میگردد. این کد را در قسمت آخر وارد نموده و  برروی گزینه register کلیک کنید. پس از اعمال این کد برروی FDM تمامی قابلیتهای فایرپاور سیسکو به صورت فول و نامحدود و دائمی فعال شده و هیچگونه نیازو وابستگی به اسمارت اکانت یا ویرچوال اکانت یا لایسنس سرور ثانویه نخواهد بود.