Fortigate چیست؟ فایروال FortiGate یکی از برترین و معروفترین محصولات شرکت Fortinet است که جزو فایروال های با عملکرد بشدت موثر و رده بالا در حوزه برقراری امنیت شبکه به شمار می آید، میباشد. فایروال Fortinet که با نام FortiGate، در طیف گسترده ای از دسته بندی ها، متناسب با هر محیط در دسترس است تا مجموعه گسترده ای از عملکردهای امنیتی و شبکه های نسل بعدی را ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص لایسنس FortiGate اینجا کلیک کنید

Fortigate یک دستگاه امنیتی شبکه است که برای محافظت از کسب و کار شما در برابر تهدیدات سایبری و هکرها طراحی شده است. خطر و تأثیر از دست دادن داده ها و خرابی های پرهزینه را به حداقل می رساند و از دارایی های ارزشمند شرکت شما محافظت می کند.این وسیله با اجرای این قانون که همه ترافیک ها باید مجاز باشد در کل شبکه شما اعمال می شود واز شبکه شما در برابر انواع حملات محافظت می کند.

FortiGate چیست؟ _ درباره Fortigate _ معرفی Fortigate
Fortigate چیست؟

معرفی Fortigate:

در گذشته تجهیزات امنیتی در لایه های مختلف شبکه استفاده به صورت مستقل استفاده میگردید و همین مسئله باعث می شد تا مشکلاتی همچون عدم مدیریت یکپارچه و نداشتن نظارت کافی بر تجهیزات به وجود آید . با استفاده از تجهیزات Fortigate می توان روی قسمت های مختلف شبکه را به صورت یکپارچه همراه با نظارت بر فعایت شبکه مدیریت کرد. فایروال‌های Fortigateجزو فایروال هایی با رتبه و کارایی بالا از شرکت Fortinet هستند. فایروال های FortiGate دارای چندین گزینه استقرار هستند که آنها را برای انواع نیازهای مختلف شرکت ها مناسب می کند. FortiGate با ترکیب قابلیت‌های فایروال نسل بعدی با ویژگی‌های پیشرفته حفاظت از تهدید مانند IPS، AntiVirus/AntiSpyware (AV)، فیلترینگ وب/سیستم مدیریت محتوا (CMS) و Application Control در یک پلتفرم، محافظت چند جانبه از تهدیدات را در برابر حملات پیچیده امروزی فراهم می‌کند.

FortiGate چیست؟ _ درباره Fortigate _ معرفی Fortigate
Fortigate چیست؟

درباره Fortigate:

اگر به دنبال امنیت بالا هستید، Fortinet باید در لیست ارزیابی شما باشد. فایروال‌های فورتی‌گیت Fortinet امنیت قوی را با قیمت مناسب ارائه می‌کنند، و آنها را به یکی از محبوب‌ترین فروشندگان فایروال و فینالیست‌های مکرر در فهرست‌های کوتاه سازمانی تبدیل می‌کند. گارتنر این شرکت را به همراه Palo Alto و Check Point یکی از سه پیشرو فایروال شبکه سازمانی خود معرفی کرد. همچنین رتبه بالایی در تست‌های NSS Labs که فایروال‌ها بر اساس معیار های اثربخشی، عملکرد و ارزش امنیتی رتبه بندی می شوند دریافت کرد.پنج مورد از ویژگی های فایروال Fortigate موارد زیر هستند :
1. ترافیک شبکه را مانتیور میکند.
2. حملات ویروسی را متوقف میکند.
3. از هک شدن جلوگیری می کند
4. Spyware را متوقف می کند
5. حریم خصوصی را ارتقا می دهد.

FortiGate چیست؟ _ درباره Fortigate _ معرفی Fortigate
Fortigate چیست؟